Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Poda vāka mazinātājs

Juksis

Puikam ir 6 gadi un tikai tagad daudz maz viņš saprot ko vajag darīt uz poda tāpēc meklēju kādu poda vāka mazināāju jo uz parastā poda viņš baidās sēdēt jo viņam liekas ka viņš iekritīs podā. Pats viņš uz doda neapsēžas un neturas tāpēc turu viņu es, bet par cik pagaidām sēdēšana uz poda mums var aizņemt pat 20 min.. visu to laiku es viņu noturēt nevaru.

Parastie veikalos nopērkamie mazinātāji mums ir pa mazu jau, no mazajiem podiniem arī viņš ir izaudzis. Skatījos palīdzi.lv uz šādu kaut ko bet tas cik bildēs izskatās nav mazinātājs bet vienkārši paaugstinājums?

http://www.palidzi.lv/#/lv/Preces/221-higienas_telpu_aprikojums/1483-wc_podu_paaugstinajumi/3041-paaugstinajumi/p-90928-savanah_tualetes_poda_paaugstinajums_ar_vaku/

Iesakiet kaut ko no savas pieredzes. Ja tualetē būtu vieta pirktu un liktu bērnu riktīgi tualetes podu, bet vietas mums nav.

Vai bērns ir ļoti liels? Man ir augumā liela meita (8 g.) un viņa joprojām sēž uz parastā bērnu veikalā pirktā palikņa - varbūt tomēr kāds no variantiem der? 6gadniekam arī tas der, tikai no pieredzes varu teikt, ka puikam vajag, lai priekšpusē ir drusku tāds pacēlums. Vēl esmu redzējusi pie sienas pieliekamus pisuārus (tādus, kas pašam pēc tam jāizskalo). Un vēl - mēs liekam klāt soliņu, lai kājas stabili var atbalstīt - tas arī palīdz.

sunapple

http://www.babybjorn.com/products/bathroom/toilet-trainer/toilet-trainer/

Nezināšu par izmēriem, bet viens no stabiltākajiem pie mums nopērkamajiem poda mazinātājiem ir Babybjorn ražotais. Piestiprinās ar tādu kā skrūvi apakšā. Agrāk bija Rūcī nopērkams, Man pašai ir doma savam puikam tādu iegādāties. Tavā linkā ieliktais varbūt nav tik labs tieši tā paaugstinājuma dēļ, jo tad kājām vajadzēs paliktni, lai tās balstītos. Varbūt 6 gados citādi iztiktu jau bez tā paliktņa.

Mums mājās vairs netiek lietots tualetes krēsls-varam atdāvināt. To lietoja mūsu meita ar BCT no ~4-10 gadiem. Trūkums-tam nav paša podiņa-mēs izlīdzējāmies ar parastu bļodu.Labi bija tas,ka nevajadzēja turēt, varēja piesprādzēt.Mēģināšu ielikt foto.

The general storage is agreeable for the largest scope of clients, similar to the prolonged, 12-inch oval seat. SR sun rise shower system Review The latrine is ADA agreeable and fulfills the eco-accommodating guidelines set by EPA WaterSense, and California's CEC and CALGreen necessities.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18204624