Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vazektomija v.s. olvadu nosiešana

ciems

Sāku par kaut ko tādu domāt. Liekas, ka bērnu plāns izpildīts, prezervatīvi riebjas, hormoni arī, auglības datoriņi dārgi un vienalga sanāk dienas, kad jāizsargājas, dabīgā sevis izpēte, temperatūras mērīšana un līknīšu zīmēšana - slinkums .

Interesē jūsu pārdomas par šo jebkādā aspektā - medicīniski, psiholoģiski, karmiski, reliģiski, ezotēriski.... Un, protams, arī reālās pieredzes. Vēl plusi un mīnusi "atgriezeniskumam" - cik palasījos, tad vīrietim tos vadiņus teorētiski var sašūt atpakaļ, savukārt sievietei iespējama mākslīgā apaugļošana. Absolūti uz šo nepaļaujos, tikai spriedelēju par tēmu - ja nu kas....

Man būtu jābūt kādiem daudz nopietnākiem apsvērumiem (piem, nopietni veselības traucējumi) par slinkums un nepatīk izsargāšanās līdzekļi Arī tas, ka plāns izpildīts, man nebūtu pietiekoši nopietns iemesls, jo plāni mainās... pat TIK nopietni plāni nav akmenī kalti un mēdz mainīties, mainoties attiecībām (un ja nu?), apstākļiem, finansiāliem aspektiem utt. Protams, atkarīgs arī no vecuma...

es saaku par sho domaat,kad uzzinaaju par tresho gruutnieciibu,jo noteikti tagad VISS ,pietiek ljoti uzrunaa,ka nekad vairs nebuutu jaadomaa par izsargaashanos kaa taadu-pastaaveeshu paklausiishos,ko labu ieteiks..

Vispār jau, lai cik tas dīvaini arī neizklausītos... olvadu nosiešana nav 100% izsargāšanās veids...

Es nosēju olvadus divus gadus atpakaļ, kad man veica trešo plāna ķeizaru (Stradiņos šī opcija ķeizara laikā bija bez maksas). Nosēju tāpēc, ka bērnus vairs nevēlos. Nevēlētos arī tos vairot kaut kādās jaunās attiecībās un arī aizpildīt zaudēto vietā (nedod Dievs, bet bieži no malas izskan, a, ja nu kaut kas notiek). Uz doto brīdi man ir 37 gadi un diez vai ap 40 gadiem es gribētu vēlreiz kļūt par māmiņu, gadi tomēr iet. Tagad par izsargāšanos nav jādomā (daktere gan noteica, ka pastāv kaut kāda 0,000 iespēja palikt stāvoklī, bet es klusībā nospļāvos pār plecu), mēnešreižu ciklā arī nekas nav mainījies.

Par šo lietu sāku domāt , kad neplānoti pieteicās trešais bērniņš. Domāju - pēz dzemdībām noteikti izdarīšu. Sanāca, ka bija jātaisa plānveida ķeizars un tad nu tajā pašā laikā nosēja olvadus. Pasākums sanāca bez maksas. Pirms tam pateicu dakterei, ka gribu to darīt - paskatījās manus datus - 38 gadi, 3. bērniņš - o.k., nav jēgas atrunāt. Nenožēloju izdarīto nevienu brīdi. Fizioloģiski nejūtu nekādas pārmaiņas. It kā jau nav 100% droši, bet laikam iespējamība ir 0.0000.....

Man nosēja pie 4ā bērna, dabiskās dzemdībās (nākamajā dienā to izveica) Stradiņos. Tieši tā, plāns izpildīts, šis ir max skaits ari finansiāli, un galīgais noteicošais faktors mani gadi. Pēc 40 vairs nevēlos dzemdēt.

psiholoģiski nekādas izmaiņas nav, fiziski arī ne. Ja nu vienīgi kā akmens no pleciem novēlies un viegla sajūta. Brīvība savā ziņā.

O, tomēr ir kāda pieredze, paldies!

Piekrītu jums - ja nu man tās jaunās attiecības (ko es sev, protams, nenovēlu ) uzrodas pēc 40 (jo man arī tie nav tālu), tas taču nenozīmē, ka atkal vajadzēs zīdaini Un, tā kā jau esmu daudzbērnu māte , domāju, ka tīri objektīvi man arī varētu pietikt. Un no otras puses - ja nu arī mani nepasargās tā nosiešana, arī nebūs traģēdija, kaut šobrīd liekas - nekad vairs!

Nu, gaidu vēl viedokļus! Varbūt kādai vīrs ir veicis vazektomiju?

cosifantute
Kā tā nosiešana izpaudās? Kā operācija? Narkozē? Un Tu maksāji tos 245 latus, kas ir viņu cenrādī?

psiholoģiski nekādas izmaiņas nav, fiziski arī ne. Ja nu vienīgi kā akmens no pleciem novēlies un viegla sajūta. Brīvība savā ziņā.

Šo iemeslu dēļ arī to vēlos.

cosifantute
Jā, lūdzu, sīkāku informāciju!

The Woman

ciems
man arī tāda doma prātā pēc trešā bēbuka. pagaidām mums gan tikai divi, bet abi ķeizarbērni, tāpēc trešais arī noteikti būtu ķeizars. un tad nu pie viena arī varētu nosiet olvadus. un iemesls ne tikai tas, ka brīvība kontracepcijas jautājumā, bet arī tajā apstāklī, ka ar trim bērniem pietiktu. un vēl, sievietei, ja vien nav izņemta dzemde, visas iespējas iznēsāt bērnu joprojām pastāv. tas tā, ja nu uznāktu kkāds bums, bet par to gan šaubos

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18206781