Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vazektomija v.s. olvadu nosiešana

ciems

Kā tā nosiešana izpaudās? Kā operācija? Narkozē?

Stājoties nodaļā, nez kāpēc ārste pajautāja vai gribam vēl bērnus (nu laikam jau tāpēc, ka 4ais), teicu nē. Un tad viņa pati piedāvāja, ka tāda iespēja esot. Vēl jo vairāk, ja ņem EA. Pati operācija ir iegriezums zem nabas, pa kuru pavelk laukā olvadus, nosien un atliek atpakaļ. Narkoze spinālā. Tas vis aizņēma apmēram 40 min. Tā kā man meita piedzima vēlu vakarā, tad uzreiz pēc tām divām stundām, ko bebis pavada kopā, to izveikt nevarēja. Tāpēc tas viss notika nākamajā dienā. Pie tam vēl EA vadi bija pa nakti izkustējušies, tos arī nācās likt pa jaunu. Ja bērniņš piedzimst no rīta puses, tad pavisam vienkārši un to izveic pēc dažām stundām. Pie spinālās apakšdaļa ir pavisam nejūtīga un kādas pāris stundas vēl ir urīna katetrs. Tas arī viss. Bišķi pasāpēja kādas 2 dienas, bet nekas traks. Pirmajā dienā gan prasīju šprici.

Samaksāju tieši 0,00 . Izrādās arī pie dabiskām dzemdībām, ja nosiešanu izdara uzreiz, kamēr esi nodaļā, par to nav jāmaksā. (Es neticēju un katram dakterim prasīju vai tiešām tā ir, ka vēlāk mani negaida skaists rēķins). Ja izdomā pēc tam vēlāk, tad jā, ir jāmaksā.

Man esot 200% garantija - nevis nosēja, bet izgrieza gabaliņus un galus nokoagulēja. Ne mirkli nenožēloju.

Papildināts 20.02.2013 16:12:

Veica laporoskopiskas operācijas laikā - 3 ļoti mazi iegriezumi.

Linda

Nu, gaidu vēl viedokļus! Varbūt kādai vīrs ir veicis vazektomiju?
Vīram pirms 3 gadiem veica. Operācija gan bij ilgāka kā solīja, bet izdzīvoja/pārdzīvoja, kaut kādu mēnesi pēc tam vēl vajadzēja izsargāties, tad veica analīzes, pateica, ka viss ok un nu ir miers un brīvība.

Dear Lord, if you can't make me skiny, please make my sisters fat! :)

Man veica šo operāciju pirms gada Rīgas dzemdību namā pie trešā ķeizara. Daktere piedāvāja šo variantu, bija laika visu trešo grūtniecību apdomāt un dot atbildi "ķeizara" rītā. Neko nenožēloju, jo katrs nākamais ķeizars var bū ar komplikācijām. Arī šis trešais bija, tāpēc vēl jo vairāk- esmu ar izdarīto apmierināta, lai arī tobrīd man bija 29gadi. Mazo vēl baroju ar krūti, tāpēc par menstr.ciklu neko nevaru pateikt.

Papildināts 22.02.2013 11:19:

Aizmirsu piebilst- ka arī pilnīgi bez maksas to izdarīja ķeizara laikā.

Linda
Kur vīrs veica šo operāciju un cik $ maksāja?

Galvenais, lai vecumdienās dzert gribās!!

Man mamma nosēja olvadus, viņai 45. Kad tad beidzot atkal varēs izbaudīt pilnīgu brīvību kā tagad kad bērni pilngadīgi un vairāk vai mazāk jau patstāvīgi. Pirmais bērns piedzima 21 gada vecumā, kopā esam trīs.

I'M LATVIAN we DON'T KEEP CALM!!!

ciems
Olvadu nosieshanu veicu stradinjos naakamajaa dienaa peec dabiskaam dzemdiibaam. Operaacija bez maksas. operaacija kaa taada iet ~ 15 min ar spinaalo anesteeziju. Atieshana no narkozes ~ 3h. Tas bij tas trakakkais prieksh manis Visaadi citaadi juutos ljoti labi un savu leemumu nenozheeloju kaa nekaa 4 beerni un mans plaans paarpildiits. Par labu operaacijai izshkjiiros kad uzzinaaju par 4 atvasi, kas naaca kaa zibens no skaidraam debesiim.

Es ari sapnjoju ka reiz peec 2.vai n-taa beerna to izdariishu. Es kjeizarmamma, ta ka ceru ka to bez atsevishkjas operaacijas, pie vienas reizes... faktiski, sajuusminos par sho iespeeju.

Tu paklusē kaut ko
Es Tev atklusēju tāpat
----

Life is not about waiting for storms to pass, it's about learning to dance in the rain...

Vai nav taa,ka viirietim tomeer nesaapiigaak tas viss notiek? Gribu saveejo pierunaat..naakamajaa dienaa peec dzemdiibaam veel kaadu knibinaashanos ap sevi gan negribeetu..

pinky
naakamajaa dienaa peec dzemdiibaam veel kaadu knibinaashanos ap sevi gan negribeetu..Ņemot vērā, kas tādā gadījumā ir bezmaksas pasākums, kas nav mazsvarīgi, pie vienas slimnīcā būšanas reizes. Nez man tas nelikās nekas tāds.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18206781