Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vazektomija v.s. olvadu nosiešana

ciems

nero

pinky
viirietim tomeer nesaapiigaak tas viss notiek - tā nu gluži nav un vīriešiem tas ir psiholoģiski traumatiskāk

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

Linda

Kur vīrs veica šo operāciju un cik $ maksāja?
Gaiļezerā. Pirms 3 gadiem bij ap Ls 200 (rēķinājāmies ar lielāku summu).

Dear Lord, if you can't make me skiny, please make my sisters fat! :)

nu psihologjiski gan,jaa piekriitu..vinsh jau tagad rauc uzacis..es dziivoju Igaunijaa,jaapajautaa savai vecmaatei,kaa te ir ar maksaam-vispaar jau te viss gruutnieceem un veel 3 gadus peec dzemdiibaam ir pa briivu..

mazuminsh

Nedzivoju LV,bet mes gimene pec 2.berna ari izlemam par labu vira vazektomijai. Viss process ilga pusstundu,taja diena bija jaievero saudzigs rezims(jo veica ar griezumu nevis ar lazeru),aukstas kompreses patureja un 5dienas padzivoja uz slimibas lapas,jo darba nakas smagumus celt.pec nedelas iznema diegus un viss. Pec tam 2x vajadzeja nodot spermu uz analizem un pec 3menesiem viss bija kartiba,zala gaisma tika dota.

Es arī domāju, bet tomēr pie 3. ķeizarbēbja to neizdarīju. Vairāk mazos neplānoju, man 32. Laikam jau sabijos, ka manā ķermenī tiks kaut kas veikts uz neatgriešanos.

Bez gudrām spriedelēšanām, tikai sausus faktus lūdzu, jautājums, vai pēc dzemdībām to izveiktu arī tad, ja neesmu sasniegusi vēl 25 gadu vecumu?

Mazs cinītis gāž lielu vezumu

Eseker
nav nekādi ierobežojumi vecumam vai bērnu skaitam.

evelīna30
vairs nav? Jo izrakņājos neta dzīlēs un visur atrodu info, jāatzīst gan, ka pāris gadus vecu, ka pie dzemdībām/ķeizargrieziena olvadu nosiešanu veic virs 25 gadiem ar personas parakstu, vai ātrāk ja tam ir medicīniskas indikācijas. Ja tādu nav, tad operācija ir par maksu. Tai pat laikā visur teikts, ka dzemdību, vai ķeizargrieziena operācijas laikā šo manipulāciju veic bez maksas, pēc tam tā akal maksā konkrēto summu kāda noteikta iestādē... ui nezinu. Nu būs jācer, ka dzemdību nams visu paskaidros un nemēģinās atrunāt no šīs domas.

Mazs cinītis gāž lielu vezumu

Eseker
manai druškai nosēja olvadus 22 gadu vecumā. bija jau 3 mazie un vairāk bērnus viņa nevēlējās un nevēlas.

Aube

Eseker
Jā, vari. Protams, ārsti tevi mēģinās pārliecināk, ka nevajag, bet ja esi nolēmusi, tad iedos parakstīt papīrus, ka esi informēta par sekām. Pretenziju pret ārstiem nav. Viss.

Svarīgākais iemesls, kāpēc tu negūsti atbildes, ir tas, ka tu neesi uzdevis jautājumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18206781