Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vazektomija v.s. olvadu nosiešana

ciems

meya
Aube
Paldies par info, tad ar to arī rēķināšos, jau iepriekš ar vīru esam izrunājuši, ka ja prasa arī vīrs uzliek parakstu, ka saprotam ko daram un uz ko ejam, un dodamies laist pasaulē mazo.

Mazs cinītis gāž lielu vezumu

Arī nosēju pēc 3 bērna.Pēc dabiskām dzemdībām otrā dienā,bet man bija par maksu,ja pareizi atceros 80 Ls...nekādas īpašās sāpes pēc tam nebija un to operāciju veica ar narkozi,tā kā nekādas problēmas vienīgi pēc tam nevarēju ilgi pamosties,jo iepriekšējā naktī bērns nebija ļāvis gulēt...

Linda
mazuminsh
un kā vīri visu uztvēra? atgriezeniska taču viņiem tā lieta, vai ne? vairāk kā procedūra , ne operācija? (sievietei spinālā anestēzija tomēr ir nopietni, negribētos to 3.reizi labprātīgi darīt) sāpēja, dzija kaut kas?

Aube

ja prasa arī vīrs uzliek parakstu

Vīram neko neprasīs, jo bērnu jau nevarēs būt tev.

Svarīgākais iemesls, kāpēc tu negūsti atbildes, ir tas, ka tu neesi uzdevis jautājumu.

nero

Eseker
Dzemdību nams Tev neko daudz neskaidros, tikai nocitēs likuma normu un operāciju neveiks, kamēr Tev nebūs pilni 25g.

Saskaņā ar Seksuālās un reproduktīvās veselības likumu ir noteikts, ka zem 25gadu vecuma labprātīga ķirurģiskā kotracepcija nav atļauta:

24.p. (3) Ķirurģisko kontracepciju drīkst izdarīt:

1) pacientam, kas ir vecāks par 25 gadiem, — ar viņa rakstveida piekrišanu;

2) medicīnisku indikāciju dēļ pacientam (arī jaunākam par 25 gadiem) ar ārstu konsilija apstiprinājumu [konsilija sastāvā ir ginekologs (dzemdību speciālists) vai urologs atkarībā no pacienta dzimuma un divi ārsti — attiecīgās medicīnas nozares speciālisti] un pacienta rakstveida piekrišanu (ja pacients ir rīcībnespējīga persona — ar aizgādņa rakstveida piekrišanu).

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

nero
par to arī runāju, ka cik saprotu likums ir pret šo iejaukšanos, bet reālā pieredze ir cita.

Mazs cinītis gāž lielu vezumu
Linda

dauga
Atgriezeniska esot. Manam bij ilga tā procedūra, ilgāka kā sola visās brošūrās. Pirmajā vakarā sāpēja, bet tagad sen jau viss aizmirsts, apmierināts, ka izdarīja.

Dear Lord, if you can't make me skiny, please make my sisters fat! :)
nero

Eseker
Var jau būt, ka ir ārsti, kas atļaujas neņemt vērā likuma normas...bet nedomāju, ka tādi ārsti ir vairumā

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

Linda
kur jūs ievācāt info?- tik pie daktera, kuram visu smalki izjautājāt jeb varūt ir netā kādas lapas piefiksētas?

Eseker
Man bija 24.. Ne mirkli nenožēloju savu lēmumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18206781