Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vazektomija v.s. olvadu nosiešana

ciems

mazuminsh

dauga
manejais pats ierosinaja,lidz ar to uzvera visu labi jo jau ieprieks bijam izlemusi,ka gribam tikai 2 bernus un taa ir visdrosaka aizsardziba,taa kaa es iznesaju un piedzemdeju bernus un nevelejos vairak savu organismu barot ar visadiem hormoniem,tad variantu nebija-ari vinam kaut kas jaupure un tai procedurai bija lokala anistezija.pirmaja vakara mazliet pasapeja-bet tureja aukstu kompresi,nakamas dienas mazliet sursteja suves vieta,katra zina nekas arkartigi sapigs un briesmigs nebija.

informaciju ieguvam no daktera gan no interneta googleju,bija 2 vizites pie arsta pirms tam uz kuram ari man bija jadodas.

ir iespejams nakotne veikt atgriezenisku op,protams,ka nav garantijas, ka veiksmiga,bet iespeja ir.

Linda

dauga
Vispirms netā un tepat Cālī lasījām, tad pārrunāju ar savu gin., viņa ieteica dr. pie kura vīrs var vērsties.

Dear Lord, if you can't make me skiny, please make my sisters fat! :)

Kurās klīnikās jūsu vīri veicas vasektomiju? mēs kad meklējām info, likās, ka iekš LV reti kurais to veic, jo info minimāla. Ārzemēs gan tā ir normāla prakse. Man gan situācija nedaudz savādāka- vīrs ir gatavs to darīt, bet manī kaut kāds mazs "procentiņš" tomēr gribētu vēlvienu bērņuku.

Linda

Lea13
Gaiļezerā.

Ārzemēs gan tā ir normāla prakse.
Ārzemēs arī cilvēki to normāli uztver, pie mums pagaidām tas ir baigais oh un ah, it īpaši vecākām paaudzēm. Vīra vecāki bij šokā, kad uzzināja, manējie pat nezina.

Dear Lord, if you can't make me skiny, please make my sisters fat! :)

Lea13
man paziņai vīrs pēc vasektomijas arī veica atgriezenisko procedūru un pāris tika pie vēl viena bērniņa..

Aube

Man šo procedūru veica 5 gadus atpakaļ. Sajūta fantastiska. Ne par ko nav jādomā. Vīrs sākumā bija pret, bet tikai tādēļ, ka tā tomēr ir operācija, bet mani atrunāt nebija iespējams. Noliku fakta priekšā, kad dodod uz slimnīcu un viss. Par vīra "kastrāciju" nebija ne domu, jo, ja kas notiek ar mani (ķieģelis uzkrīt uz galvas), tad vīrs var veidot citas attiecības. Un kas zin, varbūt jaunā sieva vēlēsies no viņa bērna. Lūdzu, bez problēmām. Vīrietis arī pēc 50 ir prišs un vairotspējīgs. Bet, ja kas notiks ar vīru, un ja es veidošu jaunas attiecības, tad točna zinu, savos pēc 50 bērnus es negribēšu.

Svarīgākais iemesls, kāpēc tu negūsti atbildes, ir tas, ka tu neesi uzdevis jautājumu.

Es arī par to domāju. Man tagad ir 23 gadi, viens bērns. Nu, negribu es vairāk nevienu. Esmu laimīgākā mamma pasaulē ar vienu meitu. Vairāk man nevajag. Agrāk domāju, ka jāgaida līdz man paliks 25 gadi, bet, cik saprotu, iespējams to veikt ātrāk?

Man tagad ir 23 gadi, viens bērns tavaa vietaa gan es to nedariitu.Tev tachu tikai 25!!!Un viens berninsh!Iesaku kartiigi apdomaaties.

Papildināts 19.05.2013 15:29:

Sorry 23 vietaa uzrakstiiju 25

Kādas varētu but vazektomijas blakus paradības? Vai nav ta, ka mazāk gribās mileties?

Aube

Vai nav ta, ka mazāk gribās mileties?
Olvadiem ar seksu nav nekāda saistība.

Kādas varētu but vazektomijas blakus paradības?

Es nevaru nosaukt nevienas.

Svarīgākais iemesls, kāpēc tu negūsti atbildes, ir tas, ka tu neesi uzdevis jautājumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18206781