Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RYANAIR vienotā tēma Nr. 6

Li Mei

Li Mei

Sveiciens jaunā pavasarī!

Trīs pavasari = 300 lapas. Pienācis laiks jaunajai

Bija doma uzrakstīt apkopojumu, bet mūsu draugs Ryanair ir kā jauna meitene, kurai domas ātri mainās

Atbildes var mēģināt atrast šeit: http://www.ryanair.com/site/LV/faqs.php

Par Ryanair papildmaksājumiem, piemēram, iečekotā bagāža, slēpes, bērnu krēsliņš utt.: http://www.ryanair.com/site/LV/faqs.php?sect=CHARGES

Par pārējiem jautājumiem, kas uz sirds, runājam tālāk tēmā.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

Kukazhaa

Man probleema: neatceros vairs.
Taatad turpceljaa iechekojos onlinaa, izdrukaaju biljetes boardkartes sev un siicei turpu un atpakalj. Schodien domaaju.. riit lidojam, vai man jaaiechekojas, jebschu esmu to jau schurpceljaa izdariijusi. Jo tur bija iespeeja turpu un atpakalj iechekoties. Tik neatceros vai to izdariiju. Bet ja man taas boardkartes ir, tad jau laikam ka jaaa???

Quot homines, tot sententiae.

Li Mei

Kukazhaa
Ja Tev ir izprintētas lapas rītdienas lidojumam, tad nekas vairs nav jādara.

(Nu bija tik traki? )

Kukazhaa

Bij ok. Kaapu peedeejaa, vietas bija briivas. Vieniigais stulbi ka abaas lidostaas janesaas paari puslidlaukam un riigaa veel jaakaapj pa trepeem uz 2 staavu... ar ratiem, 20kg beerneli un rokas bagaazhu, nelielu. Es varu daudzko, bet nu schitais ir par traku... stjuartes no lidmaschiinas iziet laukaa nedtiikst, tad nu pa schauraam stipri nestabilaam trepiiteem kaapu pati, nesot bernu un somas... nepieturoties. Ja.. kas, pirms biljeschu pirkschanas zvaniiju un jautaaju, teicu ka man vajadzees paliidziibu. No problem, paliidzees, neko nevajag ieprieksch rezerveet... aizmirsu tikai pajautaat, kas buus tie paliigi. Ar airbaltic nebija tik traki. Nebija jaaskrien paari lidlaukiem, pa ljodziigaam trepiiteem jaakaapj un uz 2 staavu jaakaapj.. bez lifta.
Tas taa, varbuut noder tiem, kas ar berniem + ratiem+ mazu rokss bagaazhu brauc. Ir labi, ja nelido tad viena ar bernu.

Quot homines, tot sententiae.

Man arī ir tāda problēma.

Ir doma drīz lidot uz UK atpūtā , tātad mans vīrs, es un 10 gadīgais dēls. Viss tika izdomāts pēdējā brīdī uz ašo. Bet izrādās, ka dēla pasei ir beidzies termiņš. Pa cik ilgu laiku var nokārtot pases pārtaisīšanu? Cik dienas ir visātrākais veids un cik tas izmaksās?

Li Mei

Elfaromena

Meitenes lúdzu palīdziet saprast kā darīt.

Ir pa lēto biļetes šobrīd lidojumam. Bet mums visiem pases jānomaina līdz Maija beigam.

Es takš nevarēšu nopirkt biļetes ja man nebūs jaunās pases uz rokām??? Ja?

Bailes pazaudēt labu cenu

kaut gan zinu vienu paziņu kas pirka stāvoklī būdama biļeti nedzimušajam bēbim ar. Lidoja pēc tam, kad mazais piedzima - viss ok.

Mož kāds ir saskāries?

susuarrana

Elfaromena
Jūs vārdus un uzvārdus visi taisāties mainīt?

Labu - vai nu par mirušiem, vai ne par ko.

Elfaromena

susuarrana
nē! tikai pases jo visiem tūlīt termiņi beidzas. Tā vnk sakrita

Elfaromena
nē! tikai pases jo visiem tūlīt termiņi beidzas. Tā vnk sakrita

tev pērkot biļeti kāds prasa pasi uzrādīt, vai?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18208947