Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RYANAIR vienotā tēma Nr. 6

Li Mei

Elfaromena

abrakašvabra
Točna!100 gadus nav pirkts nekas iekš Rayanair. Zinu, ka agrāk bija jānorāda...

Super all done, biļetes kabatā. Tagad tik jācer, ka pasēm nekādas extra rindas nebūs.

Elfaromena
100 gadus nav pirkts nekas iekš Rayanair. Zinu, ka agrāk bija jānorāda...

Ryanair nekad to nav prasījis pērkot. nē nu, vairāk kā 100 gadus atpakaļ, varbūt, bet... wait... what... Ryanair tad neeksistēja.

Džeimija

Kukazhaa
ar ratiem, 20kg beerneli manam 2,3 vecam bērnam ir 13 kg un ratus sen nevajag. 20kg ratiņos izklausās traki

abrakašvabra
kā jau minēju pirktas biļetes pēdējo reizi 2012 maijā! Atmiņā palicis, ka bija jāievada pases numurs. Tagad atminējos, ka tas bija pie online check in

Mandarina

Meitenes kā ir - lidojam 2 pieauguše un 1 bērns ar ratiem. nododamās bagāžas NAV.

Tātad soma man, soma vīram un rati. Vai pie ratiem ratu soma (vai da jebkura soma - nu ar domu, ka tā bērnam) var būt??? vai tajās divās kas man un vīram jau viss izteiksts???

20 kilogramus sver pirmklasnieks. Bet nu varbūt bērniņam veselības problēmas, nevar zināt.

Mandarina
Meitenes kā ir - lidojam 2 pieauguše un 1 bērns ar ratiem. nododamās bagāžas NAV.

bērnam 17 gadi?

Džeimija

Mandarina
Nevarēs pie ratiem nevienu somu, maisiņu. Ja nu vienīgi salokot segu pa vidu iebāzt. Viņi skatās un ratiem jāiet līmēt bļembuku kaut arī lielo koferu nav,kas būtu nododami.

Barbara
Nesmīdini. Mana tūlīt sešgadniece sver 25 kg un par lieko svaru nav ne runas - garens skangaliņš Cita lieta, ka man ne prātā nenāk viņu kaut kur stiept.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18208947