Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RYANAIR vienotā tēma Nr. 6

Li Mei

Tulip

ennya
Nevar izmantot uz cita vārda. Tam, uz kura vārda tas vauceris izdots ir jābūt galvenajam pasažierim.

Alija
Man E-pastā bija rakstīts, ka atmaksa tiem, kas to pieprasījuši paredzēta tikai pēc krīzes beigām. Tā kā es necerētu uz drīzu naudu.

Alija

Tulip
nez, kāds ir krīzes beidu datums? Krīze šobrīd tikai sākas un beigsies pēc kādiem 2-3 gadiem. No otras puses kompānija atsāk lidojumus, bet Rīga pašlaik pat nav apkalpojamo pilsētu sarakstā. No Rīgas tikai Wizairs, Finairs un baltkrievi gatavi lidot.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Tulip

Alija
Tur jau tas joks, ka nav norādīts ne īsti kura krīze domāta, ne vispār kaut kāds paskaidrojums, no kura varētu izlobīt, kad tas datums varētu pat aptuveni pienākt.

Sviestabeka

Briti savā starpā arī par to cepas. Daži saka, ja biļetes pirktas ar kredītkarti, viņi paziņojot savai bankai, ka pakalpojums nav saņemts. Banka paņemot atpakaļ no aviokompānijas naudu un tā nonākot klienta kontā dažu dienu laikā.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Tulip

Sviestabeka
Kur Tu biji ātrāk Galīgi neiedomājos pat par tādu opciju. Es pērku caur PayPal, tagad paskatījos un tur skaidri un gaiši rakstīts, ka attiecas arī uz lidmašīnas biļetēm. Bet nu jau par vēlu.

Alija

Es arī pirku ar kredītkarti! Kāda ir tā kārtība, varētu šo joku pamēģināt. Nez vai Latvijas bankas ir tikpat pretīmnākošas.

Līgumā par kredītkarti konkrēti tādu punktu neatrodu, bet es neesmu prasmīgs līgumu lasītājs.

ennya

Tulip
Man tā arī likās, nu žēl. Būs tad jāizmanto tā kredītkartes opcija, varbūt sanāk.

Alija

Sazvanījos ar banku, Latvijā šitāds joks neiet cauri ar bankas atmaksu.

ennya

Man ir britu Barclays, pārbaudīšu vai strādās. Galīgi negribās gadu gaidīt atmaksu.

danucis

Alija
Neko nezaudesi, visu atmaksas, tik jagaida. Tagad no visiem jagaida. ari no dargajiem. Daudzi vispar bankrote un neko nesanemt. Nedomaju ka Ryanair bankrotes. Tikko skatijos parrairi, Ryanair 24 menesus spetu izdzivot, turpretim Lufthansa jau brec pec miljardu mapidyibas. Airbaltics ari jagaida menesiem.

Un neticu ka visi baigi nu tagad nelidos. Lidos un ka vel. Ok..moy gadu bus dargas biletes, pec tam atkal bus letas. Vismaz letakas neka ta pati ideotiska Lufthansa.

Un tie kas dabu naudu, nav vairs ieintereseti tajos forumos sedet. Es ar vienu veikalu menesi cinijos, ari ierakstus FB rakstiju, ka bleedaas. Tagad atmaksaja, es neiesu uz FB to rakstit.

Un par 2 lidojumiem man ryanairs naudu atmaksaja. Nedomaju, ka es vieniga esmu. Pat citiem diviem ne, tapat ari ka Baltics neatmaksaja. Gan jau kaut kad abi atmaksas. Vares uzreiz ko citu nobukot Neplanojot izdevumus, jo jau iekrats

Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18208947