Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RYANAIR vienotā tēma Nr. 6

Li Mei

Alija

Ticu, ka atmaksās, bet šobrīd tā ir iesaldēta uz nezināmu laiku nauda. Šodien atcēla arī jūlijā pirkto Kipru. Uz to naudu gan jau vispār šogad nav ko cerēt.

Nu, atmaksās i labi. Iekrāsies līdzekļi laikam, kad atkal būs lētās biļetes. Gadu bez ceļošanas var izturēt.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

danucis

ennya
vinjs tad tava ryanairkonta bus laikam. Tad jau var vienalga kam pirkt tas biletes. Man piedavajums par vauceri vel nav, bet ja bus, tad nemsu. Jo taisos ari talak ar viniem lidot.

Papildināts 24.05.2020 19:45:

Alija
Ja, sanak tagad iesaldeta nauda. Bet es skatos pozitivi, nebus jaatliek celojumiem pec krizes. Jau ta neaizlidojot ietaupijas nauda, kuru butu terejusi tajos atceltajos celojumos. Tagad viss iznemot bilesu maksu ietaupas.

Un nav jega katru dienu siem rakstit, jo vini visu pec katras apstrada. Viniem tak miljoniem klientu, bet darbinieku skaits nenormali sarucis. Protams jagaida. Un jo vairak nevajadzigas vestules viniem jaapstrada, jo ilgak jagaida pasiem.

Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

Indza

Es pagājušās nedēļas beigās neizturēju un uzrakstīju vēl vienu klaimu, jautājuma formā. Jo galīgi nebija skaidrs kas un kā. Šodien saņēmu manuprāt diezgan konkrētu atbildi: esmu rindā uz refundu, bet arī voučers ir spēkā līdz noteiktajam termiņam. Šī beidzot ir tāda atbide ar kuru esmu mierā.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Amnesia

Indza
Tad varēu ticēt, ja uzrakstīu iesniegumu uz atgriešanu,vaučeru neizmantoju - tad tikai jāgaida?

Indza

Amnesia
Jā, tā ir.

Alija

Man sūta cedeļkas, ka pieprasījums procesā, un lai nesūta jaunus pieteikumus, jo visus jāapstrādā un tas patērē laiku.

Shodien sanemu @, ka refund ieskaitiis 5-7dienu laikaa, bet es peec vauchera sanemshanas zvaniiju uz Ryanai, ka veelos refund, voucheris mani neinteresee.

Nauda tika ieskaitiita jau naakamajaa dienaa peec @ 19 juunijaa, shodien tik pamaniiju!

Indza

Man arī ir! Ieskaitīts vakar.

Alija

Indza
kruta. Man tagad sūta, lai ņent vaučeru. Pie tam mēs taču iesniedzām par vieniem datumiem - marta beigas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18208947