Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RYANAIR vienotā tēma Nr. 6

Li Mei

Grietina1

Man jautājums par Ryanair somām rokasbagāžā - izmērīju savus cm un 55*40*20 vietā sanāk 24 cm ( biezāka nekā var) - ko lūdzu ieteiksiet- vai somas tiek strikti stūķētas iekšā izmēru kastē vai labāk nodot uzreiz bagāžā?

Grietina1
Atkarīgs no tavas karmas, t.i. no reisa pilnuma un dažādiem citiem apstākļiem. Laimes spēle, ja neielīdīs rāmī, nāksies maksāt papildus

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

AsTheCopperStatue

Klau, kāds man var paskaidrot, vai tā kovidforma obligāti jāpilda? Lidojam uz Itāliju.

Как медное изваянье

AsTheCopperStatue
https://www.italia.it/en/covid-19-italy-travel-guidelines

Man izskatās, ka šobrīd nē. Bet maskas gan iespējams šur tur vajag

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

AsTheCopperStatue

pece
Paldies, jau noskaidroju, ka patiešām pagaidām nevajag neko pildīt.

Как медное изваянье

Īsti nesaprotu kā ir ar bagāžu - 10 kg, kas ir rokas bgāža, ir jānodod? Šādi rakstīts majas lapā

Customers will check-in their 10kg wheelie bag at our bag drop desk prior to entering security.

10 kg rokas bagāźu var nest līdz uz lidmaśīnu, ja ir nopirkta priority biļete plus vēl viena mazā soma var būt (man šī parasti ir riktīgi smaga ) Ja nav, tad 10kg somu nodod bagāżā un iet tik ar mazo somu uz lidmašīnu. Uz biļetes ir rakstīts, kādu somu var nest līdz. Pērkot biļeti jau pašā sākumā ir izvēle, vai gribi nodot bagāžā, vai piepirkt priority ar vietu un papildus somu.

ambersun

Sakiet, vai rokas bagāžā var pārvadāt piperkūku mīklu?

Ikviens dzīvo labi, kamēr kāds nepasaka, ka dzīvo labāk. Tad ikviens sāk dzīvot slikti.

ambersun

Ja lido pa Eiropu, tad droši vien, ka var vest piparkūku mīklu. Esmu vedusi biezpiena plācenīšus ... uz UK pēc brexita varētu būt kādi ierobežojumi pārtikas pārvadāšanā, jo sanāk ceļot kā uz trešo pasaules valsti. Es jau gan vestu mīklu, jo somas pārbauda jau tik LV pusē, sākumā, kad iet cauri kontrolei. Liela iespēja, ka somu vaļā pat netaisīs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18208947