Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RYANAIR vienotā tēma Nr. 6

Li Mei

Kukazhaa

Elfaromena
bija gan vienaa briidii javada iekschaa tie pases numuri un dati. man liekas ka pie iechekoschanaas onlinaa...

Mandarina
nee, nevar buut. Ja tev berns zem 2gadi, nekaadas bagaazhas vinjam nepienakas, arii ne pampersomas. Pampersoma tev jaiebaazh savaa somaa. Praktiski... man nododamajaa bija 1 kg pa daudz un visu lieko sabaazu zem ratiem grozaa: lelli, dreebes, rezerves dreebes... grozs bij pilns, neviens neko neteica.

Kas uz mana berna svaru attiecas: kaadi 20kg ar drebeem 51 menesis (4,4 gadi), tuvu pie 116cm... viss kaa vajag, aboluuti normaals svars uz attieciigo garumu.

Džeimija
20kg ratiņos izklausās traki
nav ne vainas. rati iet labi un stipri vieglaak nekaa stipri lielaakai daljai ar 5 kg berneli.. bet tas taa.

Jebkuraa gadienaa man ryanairs teica, ka berniem liidz kaadi 5 gadi, ja ratus grib njemt liidzi, no problem, nav jamaksaa.

Quot homines, tot sententiae.

Džeimija

Kukazhaa
Mēs jau pabrīnījāmies tieši par to ratu vajadzību tik lielam bērnam, bet droši vien ir savs iemesls.

Mandarina

abrakašvabra
Tavs bērns 17 gados sēž vēl ratos? Ja tava atbilde ir jā, tad sorry, ka jautāju...laikam jau tev ir iemesls sēdināt tik lielu cilveku ratos.

Es nesaprotu vai tad grūti vnk atbildēt kā ir! Nav sanācis ceļot ar bernu ar Ryanair! Zinot cik viņi drastiski pret visu izturās, tāpēc arī jautaju.

Paldies visam par atbildi. Mums pietiek somu - lidojam tik uz pārs dienām, bet ērtak ir tak ka soma ir pie ratiem un to viegli var aiztasiti un attaisīt. Piemēram, airBaltikam nebija nekas pretī.

IceCream

Mandarina
Kā ir AirBalticam ar ratiem pēc 2 gadi?

IceCream
Kā ir AirBalticam ar ratiem pēc 2 gadi?

diezgan skaidri pateikts, ka zīdanim pienākas rati:

Pasažieriem ar zīdaini bez maksas atļauts pārvadāt 1 reģistrētās bagāžas vienību līdz 10 kg un 1 pilnībā saliekamus bērnu ratiņus vai bērnu pārnēsājamo grozu. Viena pieaugušā bagāža var tikt apvienota ar zīdaiņa bagāžu.

Papildināts 20.03.2013 18:13:

Mandarina
Tavs bērns 17 gados sēž vēl ratos? Ja tava atbilde ir jā, tad sorry, ka jautāju...laikam jau tev ir iemesls sēdināt tik lielu cilveku ratos.

stāvi pie ratiem! kamēr tu nepasaki vai runa par zīdani - bērnu līdz 2 gadiem, vai lielāku, atbildēt tev precīzi nevar. līdz 2 gadiem piem. nav rokas bagāža, savukārt no 2 gadiem arī bērnam ir 10kg rokas bagāža.

IceCream

abrakašvabra
AirBaltic zīdainis ir līdz 2 gadi, pēc tam jau ir bērns. Manam ir 2 gadi un 2 mēneši. Uzdevu jautājumu AirBaltic darbiniecei - teica, ka viss OK, bez maksas, bet tomēr gribu dzirdēt arī dzīvē kā kādam gadījies.

IceCream
Uzdevu jautājumu AirBaltic darbiniecei - teica, ka viss OK, bez maksas, bet tomēr gribu dzirdēt arī dzīvē kā kādam gadījies.

uzdod rakstiski un viss kļūs skaidrs. tā vismaz es darīju, kad man bija AirBaltic ratu jautājums.

Kā ar autostāvietas iespējām izlidojot no Kauņas? Bet oficiālajām ir kādi lētāki varianti?

Palīdziet saprast - esmu sameklējusi biļetes uz Barselonu bet ar pārsēšanos, turp pa vienu maršrutu, atpakaļ - pa citu, man sanāk pirkt 4 biļetes. Vai tā summa, kas parādās sākumā, ir gala summa vai arī man vēl būs beigās jāpiemaksā?kādreiz bija jāmaksā par maksāšanu ar parasto karti, bet tagad izskatās ka nav, vai arī es kaut ko jaucu.

vai 50 minūtes priekš pārsēšanās nav par maz, mums nebūs nododamā bagāža! Bieži jums ir bijis, ka reiss kavējās?

elja_123
kādreiz bija jāmaksā par maksāšanu ar parasto karti, bet tagad izskatās ka nav, vai arī es kaut ko jaucu.

tagad taču izvēloties cenu, piedāvā divas opcijas - maksāt ar debetkarti vai kredītkarti, par maksājumu ar kredītkarti, attiecīgi dārgāk. vairāk nekas nav jāpiemaksā, ja neskaita: http://www.riga-airport.com/lv/main/pasazieriem/noderiga-informacija/avio-drosibas-prasibas/drosibas-nodeva

vai 50 minūtes priekš pārsēšanās nav par maz, mums nebūs nododamā bagāža! Bieži jums ir bijis, ka reiss kavējās?

viss uz paša atbildību - var pietikt, var būt par maz - atkarīgs no lidostas, kavēšanās utt. ir bijusi gan pirmā reisa atcelšana dēļ puteņa, nokavējot otro - gan vešana ar autobusu uz citu lidostu dēļ miglas, kas loģiski nozīmētu otra reisa nokavēšanu, ja nebūtu 1 dienas tranzītlaiks starp reisiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18208947