Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atrodi savu ginekologu ātri un viegli! Ginekologu saraksts

Administrācija

Administrācija

Portālā par sievietes veselību www.tikaisievietem.lv publicēts jaunākais Latvijā praktizējošo ginekologu saraksts. Apkopota informācija par vairāk nekā 300 ārstiem un to darbavietām. Ikvienai sievietei iespējams pārskatāmā veidā iepazīties ar ginekologu sarakstu un atrast sava speciālista praktizējošo iestādi vai izvēlēties ginekologu pēc tuvākās atrašanās vietas. Tikaisievietem.lv aicina sievietes sameklēt savu īsto ginekologu, kas varētu rūpēties par viņas veselību.

Sarakstā apkopota informācija par 36 Latvijas pilsētām, kurās pieejami ginekologi. Saraksts joprojām tiek pilnveidots, tāpēc gadījumā, ja sarakstā nav minēts kāds ārsts, aicinām par to ziņot, rakstot uz redakcija@tikaisievietem.lv. Lai atvieglotu meklēšanu, pieejamo sarakstu iespējams sakārtot pēc praktizējošā ārsta uzvārda, iestādes nosaukuma vai arī pilsētas, kurā tas strādā.

Ginekologu saraksts!

Pēdējās izmaiņas: Administrācija, 12.07.2013 12:46.

savu LV diezgan zināmu ginekologu dr. Gasiņu šajā sarakstā neatradu, arī dr. Treiju un dr Vītolu nē

Nepārāk noderīga informācija, ārsta vārds un uzvārds man neko nedod, formumos parasti meklēju informāciju, kas saistīta ar citu cilvēku pieredzi, tādēļ iedomājos, kāpēc pie katra no ārstiem nevar būt +++ un --- sadaļa, un vieta atsauksmēm. Tas gan būtu ļooooti noderīgi.

Uzmetot aci plusu daudzumam, ir skaidrs vai ārsts patiešām speciālists, jeb vienkārši savu darbu atsēž.

Tādēļ nosaukums - Atrodi savu ginekologu ātri un viegli - patiesībai neatbilst

Ātrāk un vienkāršāk tomēr ārstu ir atrast caur paziņām, tur priekšā ir vismaz cilvēciskā pieredze...

Pilnīgi piekrītu fuxym...

Pašlaik tieši esmu ginekologa meklējumos, jo pārvācos uz citu dzīves vietu un iepriekšējo ārstu vairāk nevaru izbraukāt.

Arī es esmu ginekologa meklējumos. Eju pie viensas superkolosālas dakterītes, bet ir viens bet... Par vizīti 20 + kāda pārbaude + analīzes, ir bijis ka jāmaksā pat 50ls.. Tā kā esmu skolotāja, īsti vēlēšanās atstāt 50ls nav. Bet pie ginekologa iet gribās.. Varbūt kāda var ieteikt kādu jauku, gudru dakterīti Rīgā, pie kuras nav jāmaksā kosmoss? Paldies.

VC ''Elite" Dr. I.Kairiša man galigī nepatika... Diezgan vienaldzīga attieksme un uz jautājumies neatbild konkrēti, saka - nu tad jau redzēs!

Baldonē Dr. Svetlana Ozoliņa gan ir forša, visu paskaidro, izstāsta! Tiešām laba ginekoloģe!!!

Varbūt kāda var ieteikt labu dakterīti Rīgā, Pļavniekos?

kaķenīte87

Jau vairākus gadus dzīvoju Pļavniekos,bet te neapmeklēju ginekologus. Vienu reizi ārkārtes gadījumā,kad sāka sāpēt vēdera lejasdaļa un nevarēju tikt pie sava ginekologa,tad pieteicos veselības centrā "Pļavnieki" pie O.Zīles. Man viņa nepatika ar savu vienaldzīgo attieksmi..diagnozi pateica pareizu,bet ārstēšanos gan nē,jo man bija steidzīgi vajadzīga operācija,bet šī man lika dzert 3 mēnešus hormonus. Vienu mēnesi padzēru un sāpes nemazinājās,nokļuvu Gaiļezerā,kur man skaidri un gaiši pateica,ko darīt!

Kriksiipiksii
Daktere Ināra Pundure- Iļģuciema polikl. Sēlpils ielā.

Kriksiipiksii
Pirms gadiem desmit gāju pie dr. Ainas Langes, Kr. Valdemāra ielā (numuru neatceros). Brīnišķīgs cilvēks un speciāliste, bet - ne 'valsts' ārste... (Tomēr šķiet ne tik dārga kā Jūsu dr. - tolaik 'izspruku' ar 20Ls summā.

esmu apjukumā, pierakstījos pie ginekoloģes uz pārbaudi, slimnīcā, nevis privātpraksē, slimnīcā teica, būs jāmaksā 15ls, ar nosūtījumu itkā 3ls, bet tajā pat laikā ģimenes ārste nosūtījumu nedod, jo saka, ka ginekalogam tas nav nepieciešams. bet kā nav nepieciešams, ja tāda atšķirība cenā. neko nesaprotu, apgaismojiet mani kāds?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18209761