Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atrodi savu ginekologu ātri un viegli! Ginekologu saraksts

Administrācija

MazaaSirsnina
Ginekologs ir tiešās pieejamības ārsts - par pacienta iemaksu jeb 3 Ls var iet bez nosūtījuma, vienkārši jātiek pie pieraksta par valsts naudu. Ja slimnīcā prasa nosūtījumu - jāprasa, kādu nosūtījumu un no kā vajag. Ja konkrētai pārbaudei/manipulācijām nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums, tad vajag precīzi noskaidrot nosaukumu, kāds tas ir. Ja joprojām katrs dakteris saka ko savu, iesaku piezvanīt uz Veselības inspekciju un konkrēti pajautāt.

life is a strange thing

just when you think you learned how to use it
it's gone

Daiga Baranovska - viennozīmīgi iesaku! Strādā Arsā un Quartus. Arsā būs lētāk, bet tā kā jau biju VC4 par vairākām konsultācijām un pārbudēm izmetusi nereālu naudu, bet Arsā bija baigā rinda, aizgāju uz Quartus. Manu kaiti atrada vienas pārbaudes laikā un arī pēc izrakstītajiem medikamentiem problēma pazuda, tā kā viennozīmīgi iesaku!

VC4 NEIESAKU Martišūni Inesi, kamēr nekādu sūdzību nebija, likās ka ir ok, bet kā sākās problēmas, tā tik bezjēgā taisīju izmeklējumus un dzēru nevajadzīgas zāles, jo izmeklējumos "nu es taču neko neredzu, bet pamēģini padzert šito". Un vispār tā tagad padomājot VC4 - konveijers un naudas pelnīšanas iestāde.

~Mia~

Fidžeralda
Arsā būs lētāk,
daudz atšķīrās summas? es skatos, ka starpība nav liela.

miapieraksti. blogspot. com.

~Mia~
Tad, kad gāju (pagājušā gada vasara) salīdzināju cenas Arsā, bija ap 25 Ls, savukārt Quartus ap 50 Ls. Tikai Arsā tuvākais pieraksts bija aptuveni pēc mēneša, bet Quartus - pāris dienu laikā. Varbūt arī, ka kaut kas ir mainījies cenu ziņā.

Es iesaku Bokučavu 1. Rīgas slimnīcā. Vīrietis, bet vismaz no retajiem, kas nekad nav prasījis kukuli.

Par ARSu varu pateikt, ka ginekoloģe Bigestāne, ja tur vēl strādā, bet, ja ne, tad noteikti kukuļus prasa citā med.iestādē. Ar smaidu uz lūpām, jo taču kasē maksāt ir teju uz pusi dārgāk, tas nekas, ka man apdrošināšana, kas kasē samaksāto pēc tam nosedz.

matrix

Es jau gadiem eju (pēdējos sešus gadus braucu no Baldones) pie dakteres Pakrovskas Veselības centrā 3 Sadovņikova ielā. Kolosāla dāma! Visu uzklausa, izstāsta, iesaka. Ikgadējās analīzes par velti, vizīte 3Ls BEZ ārsta nosūtījuma.

Un, jā, nav šajā supersarakstā. Kas šis ir par izredzēto sarakstu?

SIA "Zelta Slota" palīdzēs justies ērti un bezrūpīgi - mājas rūpes uzveliet mums!

Bellapierre dabīgā kosmētika, Ecover, L'Arbre Vert ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi.

Medus77
Taisnība gan. Jau pirms 7 gadiem tā bija.

“Īsti mēs redzam tikai ar sirdi. Būtiskais nav acīm saredzams.” /A. Sent-Ekziperī/ Tie ir manas dzīves skaistākie vārdi.

Varu komentēt par Ž. Bigestāni. Biju pie viņas ar 1. grūtn. kopumā daktere jauka, atsaucīga, manuprāt arī zinoša, bet nekas nekad nav perfekts. Tomēr slauca naudu pa maksimumu (man bija apdr.). Nevajadzīgi bieži veica ultrasonogr. (kas auglim nemaz nav tik patīkama procedūra). Īsumā nosūtīs uz visām vajadzīgajām, nevajadzīgajām pārbaudēm, par, ko jāmaksā. Ja būtu pašai par to jāmaksā, sen būtu iestājies bankrots. Nepatika- ka KZS vienalga bieži nācās gaidīt rindā, kā poliklīnikā, kaut Tev ir pieraksts. Reiz man bija pieraksts agri no rīta, šķiet 8 30, daktere atnāca uz darbu tikai pēc kādām 30 - 40 min. Uz grūtniecības beigām (37, 38 ned.) bija sliktas urīna analīzes, bet to noskaidroju pati pēc analīžu saņemšanas uz e-pastu. Bigestāne pati nekad nezvanīja un neteica, : "klau slikti rezultāti, būtu jādara tas vai šitais lietas labā". Un negatīvākais, atskatoties atpakaļ, ka pēdējā vizītē 38. ned mātes pasē nenorādīja, kad būtu pēdējais laiks doties uz slimnīcu, lai ierosinātu dzemdības (daktera norīkojums). Tā kā bija pirmā grūtniecība, protams, pati visu nezinu un nenojaušu. Vnk šajā sakarā būtu mazāk problēmu dzemdību iestādē, jā būtu daktera norāde par termiņu. Mazais dzima 41. ned. 3 dienā ar ierosinātām dzemdībām. + liels bērniņš 4,4 kg, par ko mani arī nebrīdināja

Es Bigestāni iesaku, ja ir apdrošināšana vai daudz liekas naudas, patīk vairāk čomīga attieksme, otrā vai n-tā grūtniecība vai daudz laika lasīt forumus, grāmatas un uzzināt papildus par grūtniecību, lai izjautātu dakteri par dažādiem jautājumiem.

Ar otro grūtniecību esmu pie L. Sargunas MFD. Arī privātklīnikas attieksme, apmaksā NVD, neko lieku neveic. Profesionāla attieksme. Plašāk uzrakstīšu pēc dzemdībām par Sargunu.

Es ieteiktu Gitu Snikeri tel.67548092
purvciemā "Aura" Maksā lēti. Ļoti jauka daktere ar humora izjūtu un zin ko dara. Vienmēr paskaidro tev saprotamā valodā kas un kā.

Nekādā gadījumā neejiet pie dr. Zlakomānovas 1.slimnīcā, sevišķi, ja ir kāda problēma.

Tik vienaldzīgu attieksmi nekad un ne no viena ārsta neesmu pieredzējusi.

Aizgāju uz prof. apskati. Sūdzības nav. Kabinetā biju 3 minītes.Pajautāja pēdējo MR datumu, lika uzkāpt uz krēsla, ielika spoguli, 1 sekundē paņēma CO uztriepi (nemaz negribu zināt no kurienes), jo man bija valsts skrīninga lapa un pateica, lai ģērbjos. Man ir pietiekoši labas zināšanas par ginekoloģisko izmeklējumu norisi, pati esmu mediķis...... Ar rokām vizītes laikā viņa man nepieskārās vispār...... Nemaz nerunāšu par krūšu izmeklēšanu vai vismaz jautājumu, vai es pat to daru.

No tāda daktera pa gabalu!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18209761