Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atrodi savu ginekologu ātri un viegli! Ginekologu saraksts

Administrācija

IevaaveI

Saraksts galigi nepareizs. Pie arstes kur es eju noraditas 4 vietas kur pienem bet reali pienem tikai 2.

Ļoti nepārskatāma informācija/tabula. Būtu vismaz kaut kādu secību vai pēc alfabēta sakārtojuši. Nav jēgas no tādas informatīvas tabulas, ja viss ir ņigu-ņegu.

Es jau nu gan par dr Treiju neesmu sajūsmā, pat profesionālā ziņā viņš pieļāva kļūdas dēļ kurām bija nevis stimulēts cikls, bet dabisks ar vienu folikulu, kas samazināja apaugļošanas iespējas uz pusi , ja ne vairāk. Tāpat arī dārgās analīzes pats nespēja iztulkot, bija jāsauc palīgā embriologs. Par attieksmi vispār paklusēšu, tā bija briesmīga. Un nedod dievs, ja jums būs kaut kilogramiņš liekā svara, tad pie Treija neejiet, jo viņam patīk kārnās un viss tiks novelts uz lieko svaru. Manā gadījumā gan viņam pēc manu analīžu rezultātu saņemšanas nācās atdzīt, ka liekais svars neko nav ietekmējis un esmu auglīga, bet tāpat iepriekš biju spiesta noklausīties lekciju par to , ka tieši laiekais svars visticamāk ir pie vainas un viņam šķietot, ka man ir maz potenciāla palikt stāvoklī dēļ tā Vārdu sakot cirks aizbraucis, klauns palicis

Vai kāda var ieteikt ginekologu Ķengaragā?

Meitenes, varu ieteikt savu lielisko dakteri- Marinu Zamullo! Attieksme, komunikācija, profesionalitāte augstākajā līmenī. Starpcitu, VC4 šobrīd izdevīga akcija- apmeklē ginekologu, ultrasonogrāfija bez maksas

http://vc4.lv/pub/sakumlapa-jaunumi-akcijas&saraksts=1617

Sveiki! Esmu jaunas ginekoloģes meklējumos Liepājā. Varbūt ir kādas atsauksmes par dakterīti kurai ir privātprase, esmu dzirdējusi, ka tām ir pavisam cita attieksme.

Gaidīšu jūsu ieteikumus un pieredzi.

Arī esmu meklējumos. Mana mīļākā daktere aizgāja pensijā. Gāju pie vīņas vēl no pusaudžu laikiem. Ļoti priecātos atrast kompetentu, domājošo un ar normālu attieksmi, vēlams Rīgā. Iesakiet, lūdzu !!!

Mani arī ļoti interesē labs ginekologs Rīgā, par cik ir problēmas.

Jā, iļģuciema poliklīnikā bija ļoti jauka pieredze , tik aizmirsu kas par ārstu .

Ja ir laiks apskatiet mana drauga jauno blogu http://ej.uz/n7v3

Jauku dienu

Vēlējos pavaicāt - varbūt kāda zina un var atbildēt
Man nepieciešama ginekoloģiskā ultrasonogrāfija un es vēlētos, lai ārstes apskate iekļautu sevī arī USG. Vai tā vispār var, vai tomēr uz vizīti ir jāpierakstās atsevišķi un uz USG atsevišķi? Ja var, lūgums norādīt iestādi un ārsti. Runa ir par Rīgu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18209761