Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atrodi savu ginekologu ātri un viegli! Ginekologu saraksts

Administrācija

viltiga80

Nepreciza informacija, Dr Kraujina piemeram jau labu laiku EGV nav

Labdien meitenes!!! V.b kāda var palīdzēt un ieteikt labu ginekologu Rīgā. Var arī maksas ,galvenais ka pilda savu darbu no sirds un iedziļinās sievietes veselības problēmās.

Neole

Varu ieteikt savu ginekologu Ievu Daizi. Pieņem ārstu praksē D.N.S., maksas pakalpojums. Pati arī skatās usg, ir pieredze arī kā operējošam ārstam.

Karodzina

Inguna Kārkliņa, Ārstu praksē - "Alpino Pērle", Artilērijas iela 15-8. Maksas pakalpojums. Parasti skatās gan ar spogulīti, usg un vēl vaginālo zondi un paralēli redzamo komentē. Var droši prasīt visus interesējušos jautājumus.

Dr. Mačuks ļoti labs ārsts.

teite

Šobrīd reklametajā mājas lapā vispār nav atrodams ārstu saraksts

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Labdien!

Nepieciešams padoms un pieredze. Pagaidām nezinu, vai īstajā sadaļā rakstu, bet redzu divas, kur mana tēma iederas.

Tātad tiek plānota grūtniecība, bet ir lieli ( lielāki par 5 cm) miomas mezgli. Divu ārstu viedokļi pretēji - viens uzskata, ka jāoperē, jo mezgli traucēs, jāļauj sadzīt un tad var plānot ( būs ET, savādāk nesanāks). Otrs ārsts uzskata, ka dzemde būs pārāk satraumēta.

Lūdzu dalīties pieredzē, kas veiksmīgi ar lieliem miomas mezgliem iznēsâja bēbi. Un lūdzu iesakiet ļoti labu ( zinošu un prasmīgu) operējošu ginekologu Rīgā, kas spētu tikt galā ar lieliem mezgliem (kam Jūs uzticētu sarežğītu gadījumu). Man 35.

Nekādā gadījumā neejiet pie Spridzānes (Dobeles poliklīnika un varbūt vēl kkur), gan profesionālitātes ziņā, gan attieksmes ziņā tās ir šausmas. Sākumā likās - nu tāda pašerpa tantīte, bet pēcāk, kad maksājot 30 eiro par ultrasonogrāfiju vienīgais ko no dakteres izdzirdēju uz savu jautājumu ko viņa tur redzot bija - iekšējos orgānus. Un vairāk pilnīgi nekādu komantāru, tā it kā man nebūtu nekas jāzin par sevi pašu. Vārdu sakot brrr

Par lieliskām dakterītēm varu nosaukt Vēsmu Kažociņu un Barkāni Embrionā - gudras un zinošas. Pie Kažociņas dzemdēju, man īpaši mīļa dakterīte. Barkāne varbūt padārga, bet toties patiešām profesionāla un attieksmes ziņā superīga ārste

Dilemma
Sveika, iesaku dr Mačuku. Man zināmai meitenei izopereja 6cm lielu miomu ar lapraskopiju saglabājot dzemdi.

Superīgs dakteris

sixsta

Tie paši labie vārdi par dakteriem Embrionā - Treiju, Barkāni un Gasiņu... un tagad arī lielsikā un progresīvā dakterīte Plēpe. <3

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18209761