Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

krievu filmas

susite

njā. sāku skatīties Остров ненужных людей ar baigo pretenziju, ka nolaizīts no Lost izrādījās daudz baudāmāks par Lost, ne tik izstiepts un ar tiešām labiem sižeta savijumiem (piedošanu, nemāku skaisti izteikties) Beigās noskatījos visas 24 sērijas 2 dienu laikā

Metro,ļoti patika!Paldies,ka ieteicāt!

...par to domaasu riit....

12345

Metro esmu lasījusi grāmatā un tagad baidos ķerties pie filmas: ja nu jāviļas.

.

12345
gramatu nelasiju, filma loti patika. un tas virs (sergejs puskepalis) - super! prostye veschi - ari galvenaja loma (saku skatities tik del ta aktiera, beigas izradijas super filma)

Если удача повернулась к вам задом, не расстраивайтесь. Пните её! Она обязательно повернётся, чтобы посмотреть, кто это сделал!

geoo

Любовь под прикрытием - jauka,viegla filma.Bez pārlieka saldenuma.Es pat teiktu-filma par dzīvi! Bet,protams,gana paredzama. Ideāla vakaram ar vīna glāzi rokās...

12345

O, Jefrosiņja jau ieteikta pirms manis! Nupat sāku skatīties, laikam būs laba.

.

Snaiperi 2 kads ir skatijies?

There's a story behind every person. There's a reason why they're the way they are. Think about that before you judge someone.

mellene88

austrumu_saule
noskatījos:

''Pohoronite menya za plintusom''

esmu drāmu un dažādu smago filmu piekritēja, bet nu, jāatzīst,ka laikam 1x bija tā...ka nu ir ... ļoti grūti turpināt skatīšanos..

man vēl paralēles savilkās ar vīrieša bērnību(viņu audzināja pamāte, kas bija vēl smagāks gadījums par minēto vecmāmiņu...un pieminētās diagnozs dēļ arī viņa ģimenē nomira puika...tikpat vecs,kaa filmas varonis) nu vispār smagi...protams krāsas ir sabiezinātas un tā... bet jā...dzīvē arī tā notiek diemžēl

mellene88 Brīžiem ,skatoties to filmu, mati cēlās stāvus un šķērmi ap dūšu palika... Ir filmas,kuras noskaties, paraudi un aizmirsti,bet šī ilgi nelika mieru...

sunny

Свадьба по обмену - viegla komēdija

Ёлки & Ёлки 2 - komēdija

на море - komēdija

Papildināts 13.04.2013 22:10:

Восьмидесятые - komēdijā, kā mēs dzīvojām 80-tos gados - bez mobilajiem un datoriem, ar rindām pēc desas u.c. padomijas lietām.

Papildināts 13.04.2013 22:15:

Срочно! Ищу мужа - melodrāma. kā man patīk Antons Makarskijs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18211689