Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi Novaly - 5.daļa

Vinja

Vinja

Sirsnīgs paldies Novaly par vērtīgajiem padomiem un palīdzību cāļotājiem! Turpinām jaunā tēmā.

Lūdzu, mēģiniet izrunāt visus neskaidros jautājumus ar savu bērnu ģimenes ārstu, precizējiet arī viņu kontaktdetaļas un sazināšanās laikus. Atcerieties, ka Novaly konsultācijas ir papildus viņas pamatdarbam un ģimenei, tāpēc uzdodiet tikai jautājumus, kuros nevar palīdzēt Jūsu bērnu ģimenes ārsts!

Vecā tēma te - http://www.calis.lv/forums/tema/14149905-jautajumi-novaly-4dala/


There are three sides of an argument - your side, my side and the right side. :)

Sakiet, vai varu lietot nomierinošu kaut ko (balderiāņus, ) vai ko citu, ja ar krūti baroju bērnu? Liels paldies

Pārkopēšu, jo veco temu slēdza!

Novaly
Sveika! Jau rakstīju par klepu bērnam (1,8gadi) un pazemināto temp.! Temperatūra ir normalizējusies, vakar daktrere paklausījās - trokšņi nav. Nodevu analīzes- viss normā, CRO vispāt tikai 0,5.

Bet klepus ir joprojām! Drīzāk sauss un kairinošs nevis slapjšs. Taisam inhalācijas ar NaCl un dzer Hedeliks, Umckalor (to ieteica dr.profilaksei pēc bronhīta), pēc tam klepus paliek mitrāks. Tomēr pēc pāris stundām atkal tāds pasauss.

Varbūt jānomaina ārstēšanas taktika - nevis censties padarīt mitrāku to klepu, bet tieši otrādāk - dot zāles, kas viņu nomāc? Un kādas tās šajā gadījumā būtu? Cik ilgi vispār var ilg tāds klepiņš? Daktre saka, ka ejot b.d tas ir normāli!

Labdien!

Kā palīdzēt 3 mēn. vecam zīdainim, kam ir klepus? Drīzāk sauss, jūt, ka grūti izklepoties, un sēcoša elpa. Temperatūras, šķiet, nav. Pie ārsta tiekam tikai pēc pāris dienām.


Sisēns
Jā, tējas ( baldirjāņi, vīgriezes ), dabīgos preparātus ( Relaxen, Sedalia ).

liennchux
Klepus pēc slimošanas var būt vēl pāris nedēļas. Jāskatās, lai tas kļūst retāks, nekļūst dziļāks un sausāks. Noteikti daudz jādzer, jātaisa inhalācijas. Sīrupu es namainītu, bet varbūt pievienotu Sinupret pilienus.

Lidvāvere
Ja sēcoša elpa, tad jārādās dakterei pēc iespējas ātrāk. Līdz tam:

  • mitruma inhalācijas
  • Faringosprey uz soses 2-3x dienā
  • Hedelikss sīrups 1/2t.k. 2x dienā

Novaly,

4gadnieku 06.04. aizrāvu uz VG, jo ģimenē bija angīnas slimnieks, strauji kļuva slikti, temp. sacēlās līdz 39. Angīnu nekonstatēja, diagnoze faringotonsilīts..?.. Darīju, ko ieteica. Taču vakar (kopš saslima 5. dienā, šodien , 6.diena, turpinās paaugstināta t.38. un pievienōjušies puņķi.).. Rīt no rīta pie ĢĀ. Ko šī paagstinātā t un puņķi +šķavas var nozīmēt, ko darīt, kādas analīzes? Pievienojusies bakteriālā?... paldies...

popinsa
Vispirms jau faringotonsillīts ir tā pati angīna. Ja atkārtots t* vilnis, tad jātaisa analīzes, lai redzētu, vai nav nepieciešama nopietnāka terapija, vai tikai uzslāņojies kāds cits vīruss.

Novaly
labdien!
Uztaisīju 4 gadniekam pilnu asins ainu. Viss normā, izņemot leikocīti 3.90, neitrofīli 29.20, monocīti 18.60. Vai šādi rezultāti liecina par kādu infekciju un labāk atkal doties pie daktera pirmdien?

Novaly
Sveika. Mazajai 1gads 4m;en. uzmetusies herpe un strauji iet uz priekšu. Daktere izrakstīja Acic un Herpelānu tabletēs. Kad varu gaidīt uzlabojumus? Mazā jūtas pavisam slikti. Ko vēl vajadzētu darīt?


Bērnam ir nosliece uz laringītiem ar balss stenozi. Kad aiziet balss ciet, ar rejošu klepu lieku pie NaCl inhalācijām klāt adrenalīnu (to ieteikuši vairākkārt bērnu slimnīcas Gaiļezera dr.). Aizgāju pie ģim.dr. lai izraksta jaunu recepti adrenalīnam, bet dr. teica, ka labāk esot lietot dexamethason, jo tas arī esot ārstējošs atšķirībā no adrenalīna, kas novēršot tikai akūto situāciju. Ko Tu labāk ieteiktu lietot no šiem preparātiem?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18212017