Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi Novaly - 5.daļa

Vinja

ljolik-bolik

Labvakar. Bernam 2.7 gadi konstatets akuuts bronhiits (taisija rentgenu). Vel uz kakla viena pusee palielinati limfmezgli. Daktere izrakstija AB, amoxicilinum,dzeram 5 dienas, bet tas nelidzeja, tem-ra nekritas, daktere izrakstija klacid. Berns sudzas uz sapossam kajinam, atsakas staigat, un ssodien ieveroju, ka ada ap kaju un roku pirkstinu locitavam ir sarkaniga, un pasas pirkstinu locitavas ir piepampussas. Vai tas varetu but klacid blakusparadibas, jeb nozime ko nopietnaku?


Novaly

Meitai 4g. mitrs rejoš klepus jau 4 dienu. Īpaši pastiprinās vakaros un naktī, un pa dienu kad saskrienās. Balss aizsmakusi.

Miegā klepo rīstīdamās un ieraudās.

Sarkans kakls. Temperatūra tikai vakaros neliela, līdz 37,4. Saka ka nekas nesāp, bet ir stipri kašķīgāka kā parsti.

Pie ģimenes ārsta tikt neiespējami, viņas māsiņa kā mūris. Pa telefonu teica, ka mums gripozais klepus kurš esot ļoti stipr un varot ilgt līdz 2 nedēļām. (Kas tas par zvēru?)

No ģim. ārsta māsiņas ieteikumiem Lazolvan sīrups, Faringo Spray un 2x dienā Nurofēns.

Cik ilgi tas var turpināties?

p.s. Satraucos jo vairāki paziņas (arī bērni) no šāda klepus ir iedzīvojušies plaušu karsonī.

Pēdējās izmaiņas: larde, 14.04.2013 00:23.

Novaly

ljolik-bolik
Vajadzētu rīt nodot analīzes ( bez pilnas asins ainas arī CRO, ASO, RF u.t.t. ) un parādīties dakterei atkārtoti. Uz Klacidu tādai reakcijai nebūtu jābūt.

larde
Ar gripozo droši vien domāts klepus, kāds šobrīd ir slimotājiem- tiešām ilgstošs un nepatīkams, tiesa, komplicējas gan daudz mazāk kā pirms kāda laika cirkulējošā vīrusa gadījumā.

Pie Lazolvan sīrups, Faringo Spray es vēl liktu klāt siltu minerālūdeni, Krūšu eliksīra pilienus, inhalācijas, dremāžas masāžas un vingrojumus un +/- arī kaut ko no Tonsilgonu, Citroseptu, Umckoloru u.t.t. grupas.

ljolik-bolik

Novaly
paldies par atbildi


ljolik-bolik
Es aizvestu uz Vienības gatvi,, jo viss ko tu aprakstiji par kājiņām man ir pazīstams no radu bērna, beigās izrādījās vaskulīts un nopietna ārstešānās. Tam bērninam vaskulītu izraisija antibiotikas.

Ann

Novaly
Bernam (1,8) mitrais klepus, tempis, iesnas...austinas sarkanas cik sapratu, daktere izrakstija amoksicilinu, nazolex??? (pust 1x diena deguna), vibrocilu un zirteku. Aizmirsu vinai pajautat vai drikst dot ari nurofenu kopa? Un ja drikst, tad cik ilgi?

Dvinu bralim ari tas pats, tikai klepo daudz mazak un iesnas ari minimalas, bet tempis turas (ja nedot zales). Cik ilgi drikst vinu arstet ar sirupiniem un dot nurofenu? Daktere teica nakt pec nedelas, bet ja tempis ta ari nekritis???


Novaly
Lūdzu padomu! iepriekšējā lapā rakstīju par mūsu problēmu.

Īsumā - puika 1.3vecs. Slimo nu jau kādus 2 mēnešus ar dažudienu pauzi, kad nekas nekur netek, un nekrekšč. To klepus, to iesnas, to temperatūra, to auss iekaisums. Pa so laiku esam dzērūsi jau vairakas reizes AB. Gan Biseptol, gan Zinnat, tagad pēdējās Ammoxicilin.

Pēdējā diagnoze uzstādīta - strutains vidussauss iekaisums. Tecēja i no deguna i no auss dzeltenas strutas un temperatūra 3.95. Sākām skalot degunu pie LOR ar to vaakumsūkni.

Auss pārgāja, bet iesnas ir joprojām!!!! AB kurss iziet (kā jau mineju entais pa šo ziemu), degunu kopjam - svaigs gaiss i mājā i pastāvīgi ārā iet, ik pa laikam pilinam Vibrocil vai Olinth.

+ vēl dodam Aerius pret tūsku. iesnas nepāriet!!!! LOR tik sūta uz skalošanu. Esam to veikuši jau 4 reizes. Mazums teikts, ka sīks nobrēcies, mēs, vēcāki, pārnervozējusies, bet reāli labak nepaliek!!!! Pēc skalošanas jau pēc 30minūtēm deguns atkal ciet.

Šodien LOR pēc kārejās skalošanas pasaka: nu nāciet vēl vai vnk nedariet neko, pacietieties drīz būs vasara, tad jau neslimos. Jūsu bērnam vnk vāja imunitāte.

Ko lai dara? varbūt var rentgenu uztaisīt? Kas notiek, kāpēc tik ilgi iesnas - ar dažu dienu pārtraukumu iesnas ir 2 mēneši

egae

Novaly
Paldies!


Sveiki! Sakiet lūdzu, kādu speciālistu meklēt, ja bērnam 9 gadi, ir aizdomas uz veģetatīvo distoniju? Esam veikuši bērnam visas analīzes, daktere Lubaua pārbaudījusi sirsniņu. Bērnam grūta elpošana, tā kā spiež krūtis, kaklā kamols. Varbūt varat ieteikt konkrētus speciālistus?


Novaly
Labdien! Mazajam jau nedelu ka actina sarta.tiram ar kumelitem un pilinam -Oculoheel.Vienu bridi sartums noiet,bet ne uz ilgu laiku.Nedaudz puzno.Pec pilieniem it seviski pazud,un pec kadas stundas sak nakt ara.

Ko vel var lietas laba darit,lai actinu izarstetu?Gimenes arsts iesaka ar kumelitem biezi tirit.

Paldies jau ieprieks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18212017