Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi Novaly - 5.daļa

Vinja

Labdien,Novaly!

Ko nozīmē ,ja vizītē pie neirologa nevar izpildīt uzdevumu:aiztaisa acis un ar vienu pirkstu jāpieskaras pie deguna,tad ar otru?Kādi traucējumi/ko tas nozīmē, ka nevar izpildīt?


Novaly

liesma
Gan ar uzturu, gan papildus.

Papildināts 28.05.2021 07:32:

IlzeKe
Vestibulāri, līdzsvara un koordinācijas traucējumi. Iemesli visdažādākie, jāskatās kompleksi pēc sūdzībām.


Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Venerdi

Labvakar! Meitai 4g kādu laiku atpakaļ ievēroju, ka nedaudz izkrīt matiņi. Ne tā, ka saujām, bet dažreiz noglaudot, 2-3 rokā paliek. No dabas mati ir smalki un plāni. Bijām pie ģimenes ārsta, ieteica sākt ar uzturu un vitamīniem. Jāmin, ka ir mazēdāja. Citu sūdzību nav. Nodevām analīzi un rezultāti bildē. Ko nozīmē paaugstināts dzelzs? Ko iesākt? Vai jāsatraucas? Priekšā brīvdienas un esmu satraukusies, kamēr līdz pirmdienai varēšu sazināties ar dr. Paldies!

Papildināts 28.05.2021 17:17:

Papildināts 28.05.2021 17:19:

Varbūt grūti salasīt, rezultāts 39.3(norma līdz 30.4) Ferritīns norma

Venerdi

Vēl man šodien klāt kreņķis par mazo māsu 11mēn. Naktī uz pirmdienu nedaudz pacēlās t° 37.3. Pa dienu 38. Nemierīga, slikti guļ, brīžiem uzmostas un raud, izteikti spiež purkšķus, kaka nedaudz gļotaina, putrveidīga, berzē 1 austiņu, bet, kad uzspiedu, nesūdzās, daudz siekalu. 2dien pēc taustes likās, ka t° nav, tāpēc arī nemērīju. 3dien atkal 37,6. 4dien apmeklējām dr., t° nav. Dakteresprāt, zobi, jo plaušas tīras, kakliņš vesels, iztaustot puncīti, nekas nesāp un, jā, augšējiem 3zobiem stūrīši spīd. Ieteica nurofen, ja kāpj t°, vai uz nakti, ja nemierīga. Uz nakti arī iedevu, lai nav kreņķīga. Tiešām gulēja labāk. Arī vakar t° nebija, naktī gan slikti gulēja, bet šodien atkal t° 37,8. Tiešām zobi? Vai, kas cits tas varētu būt?


Novaly

Venerdi
Ko nozīmē paaugstināts dzelzs? Ko iesākt? Vai jāsatraucas?
Tam var būt dažādi iemesli, bet nopietnu problēmu gadījumos, būtu izmaiņas arī citos rādītājos. Tiesa, būtu labi paskatīties arī transferīnu. Varbūt laboratorija var uztaisīt no tā paša asins parauga.

Tiešām zobi? Vai, kas cits tas varētu būt?
Varētu būt zobi, īpaši, ja plaušas tīras, kakliņš vesels, iztaustot puncīti, nekas nesāp un, jā, augšējiem 3zobiem stūrīši spīd.


Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Venerdi

Tiesa, būtu labi paskatīties transferīnu. Varbūt laboratorija var uztaisīt no tā paša asins parauga.

Kā tas notiek-vai man pašai jāzvana uz laboratoriju vai caur dr.?

Novaly

Venerdi
Labāk caur dakteri, tad nebūs jāmaksā.


Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Sveiki!

Vai jāsatraucas, ja uz iemigšanu un vēl šad tad zīžot joprojām trīc zodinš? Par ko tas varētu liecināt un ko darīt? 6 mēn

Novaly

rozaa_peonija
To sauc par tremoru un tās ir grūtniecības vai dzemdību skābekļa trūkuma sekas. Visbiežāk pāriet līdz 6 mēnešu vecumam. Ja saglabājas ilgāk vai, ja tremors ir ļoti izteikts, būtu vērts parādīt mazo neirologam.


Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.


babete

Labdien.

Meitai 10 gados parādījušās galvassāpes ar vemšanu, ņirboņu acīs un rokas tirpšanu. Epizodes bijušas sept, janv un šonedēļ. Februārī neirologs +acu ārsts, dopleris asinsvadiem, magn.rezonanse galvai, analīzes. Slēdziens migrēna ar auru. Ja stipri sāp galva, dot paracet. vai ibuprof. līdzekļus.

Aizmirsu noprasīt ārstam:

- kādas tieši zāles izvēlēties, ja vemj tiklīdz iedzer? Svecītes? Man pašai pie saspringuma sāpēm (migrēna pèc bērnu dzimšanas vairs nav bijusi) palīdz tikai Solpadaine šķīstošās tabl. Bērnam drīkst dot?

- vai zāles var dzert, kad sākas acīs "vilnīši" pirms gslvassāpēm un vemšanas?

- vai Jūs vēl ko ieteiktu pārbaudīt? Kam pievērst uzmanību?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18212017