Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi Novaly - 5.daļa

Vinja

Novaly
Paldies!

Novaly

babete
kādas tieši zāles izvēlēties, ja vemj tiklīdz iedzer? Svecītes? Man pašai pie saspringuma sāpēm (migrēna pèc bērnu dzimšanas vairs nav bijusi) palīdz tikai Solpadaine šķīstošās tabl. Bērnam drīkst dot?
Svecītes. Solpadaine drīkst lietot no 12 gadu vecuma. Var mēģināt dot pretsāpju tb + Nošpa. Reizēm labi palīdz Citramons.

vai zāles var dzert, kad sākas acīs "vilnīši" pirms gslvassāpēm un vemšanas?
Ideāli, ja var iedzert pie pirmajām auras pazīmēm, tādēļ maciņā vienmēr būtu jābūt līdzi tb.

vai Jūs vēl ko ieteiktu pārbaudīt? Kam pievērst uzmanību?
Izmeklēta jau viņa ir. Es ieteiktu atzīmēt kalendārā galvassāpju epizodes, lai var pamanīt cikliskumu, jo ļoti bieži provocējošais faktors ir tieši MR cikls.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

babete

Paldies, Novaly.

Citramons ir recepšu zāle? Tāds mums mājās nav bijis.

Meitai MR vēl nav, pēdèjā pusgadā nedaudz sākušas krūtis attīstīties, bet pavisam pats sākums. Aplikāciju galvassāpju atzīmēšanai lietojam.

Novaly

Citramons ir recepšu zāle?
Nē, bezrecepšu.

Meitai MR vēl nav,
Jā, tas ir diezgan tipiski, ka galvassāpes sākas pirms sākas MR, jo hormoni jau "viļņojas".

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Upene

Ja mājas suns (vakcinēts), iespējams, nokodis lapsu (atradām beigtu teritorijā), ģimene, t.sk. bērni, pirms atradām lapsu, glaudīja suni. Droši vien jau, ka ir risks, ka sunim uz spalvas ir lapsas siekalas, ka lapsa var būt bija traka, nu un ka rokā kāds pušums (vasara, visiem ir skrāpes, nobrāzums kāds). Vai jāvakcinējas? Vai risks, visticamāk, zems?

Novaly

Upene
Vai jāvakcinējas? Vai risks, visticamāk, zems?
Es teiktu, ka praktiski neiespējams.

Sveiki!Man mazulis 9.mēneši ar šķeltni aukslejunegrib zīst no pudeles.Ielikta gastrastoma.Ko varētu darīt lau ēstu pats?Esam bijušu uz visādām nodarbībām yn nekā.

Upene

Novaly
Paldies. Laikam jau pārlieku satraucos. Katram gadījumam nodevām lapsu PVD pārziņā.

Novaly

kakene254
Šo problēmu gan ir jārisina ar speciālistu klātienē.

Citroninsh

Sveika, Novaly! Aprīļa beigās meitai tika nodotas asins analīzes, bija novirzes, bet dēļ augstās t', kas bija nedēļu iepriekš! Šodien nodevām atkārtoti analīzes, lai redzētu vai viss normā, bet arī tagad ir novirzes.. par ko varētu liecināt šādi rezultati?

Papildināts 08.06.2021 15:53:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18212017