Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi Novaly - 5.daļa

Vinja

Novaly
Paldies par atbildi. Un cik ilgi pēc kukaiņa koduma tas limfmezgls var turēties lielāks? Drusciņ samazinās, bet, kad sāk taustīt, tad drusciņ vēl jūtams. Limfmezgls ir pakausītī pie sprandiņas.

Sveiki!

Mans četrgadnieks sācis pastiprināti svīst.

Galviņa un skausts sasvīst aizmiegot, bet tas nav nekas jauns- tā periodiski ir jau no mazotnes.

Bet pēdējā laikā jūtu, ka miklas rociņas un muguriņa var palikt arī ne tikai aimiegot un ne tikai pie slodzes. Varbūt karstais laiks arī ietekmē- pati arī vairāk svīstu.

Nevaru sprats- norma, vai vajadzētu aprunāties ar ārstu.

Venerdi

Sveika, Novaly! Aptuveni mēnesi atpakaļ ievēroju, ka meita (1g) tā kā novibrē. Grūti pat aprakstīt. Ķermenītis tā kā flaberis, ja tēlaini izsakoties. To visu es novēroju pēc būšanas slimnīcā jūnija sākumā. Visas procedūras, analīzes, sistēmas, kā kāds nāca pa durvīm, viņa pilnīgi trīcēja. Bet nu jau mēnesis apkārt, likās mitēsies. Kas tas varētu būt? Saprotu, ka jāpierakstās pie neirologa asap vai varam pagaidīt gada pārbaudi mēneša beigās? Paldies!

Novaly

Amelija_Keita
Un cik ilgi pēc kukaiņa koduma tas limfmezgls var turēties lielāks?
Pāris nedēļas noteikti, reizēm pat ilgāk.

gludeklis
Ja nav aizdusa pie slodzes, ja nav sagurums, miegainība, ja citādi visādi bērns "Tavējais", tad D vitamīns, neskatoties uz sauli, ūdens un pavēro, kas būs, kad karstums mitēsies.

Venerdi
Ja agrāk nekas tāds netika manīts, tad jādomā, ka vienkārši reakcija uz stresu. Pagaidi pārbaudi mēneša beigās, būs bijis pietiekams laiks, lai viss normalizētos, bet, ja nebūs, tad daktere nozīmēs tālākās darbības.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Prrieks

Sveika,Novaly! Paldies par Jūsu padomiem! Meitai rudenī būs 7 gadi, bet nu jau gandrīz gadu smērē biksēs. Vedām uz smilšu terapiju kādus 8 mēnešus, diži nekas nemainijās, vairs nevedam, bet pēdējas nedēlas jau galīgi traki, katru dienu pa vairākām reizēm jūtu,ka ož un sūtu mazgāties.Daudz runājam,mājās nekāda saspringtā gaisotne nav,saka,ka nepaspējot uz tualeti,bet man drīzāk izskatās,ka kaku aiztur un pectam pašas gāžas ārā.Nu jau tik traki,ka pat naktī gulot iekakā biksēs.Sāku domāt vai tas tiešām var būt psihologiski,nevar būt kas cits? Šobrīd ejam gimenes terapijā,jo ar paklausību mums dikti švaki,redzēs vai kas mainīsies.Mans galvenais jautājums-vai šī var būt tikai psihologijas vaina, nekas cits? It kā jau liekas, ka pirms tā gada tak tā nebija, mēdza iečurāt, bet ar kakāšanu nebija tādas problēmas.Loti novērtēšu,ja ko varēsiet ieteikt!

Meita 3 gadi, izelpā acetona smaka on/off jau kopš 1.5g. Šķidrumu lieto pietiekoši, urīna analīzēs paaugstināti ketoni, glikoze norma.ĢĀ rausta plecus, bet man nav miera. Ko vēl pārbaudīt?

Novaly

Prrieks
Tā var būt arī nepsiholoģiska problēma. Šajā situācijā vajadzētu konsultēties ar proktologu BKUS.

Saspraude
Konsultēties pie endokrinologa un pārbaudīt visus ar glikozes v/m saistītos rādītājus. Būtu labi cukuru paskatītes tieši tai brīdī, kad smaka ir.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Labvakar!Ļoti vēlētos Jūsu viedokli. Meitai 9 laiku koduma vietu dzesēju ar vēsumu.Uzpūtu Comsi uz nakti iedevu Tavegilu, jo agrāk bija pastiprināta reakcija uz bišu kodumiem.Jāska,.ka ir veicies, vienmēr iedzēlušas tikai pēdās.Dakterei esam teikuši par reakcijām, bet atbild, ka darīt tur neko nevar. Šovakar koduma vieta ir pamatīgi pietūkusi, sarkana un karsta. Sapūtu atkal komsi, uz nakti iedevu tavegilu.Kaut kur esmu dzirdējusi, ka var taisīt analīzes, lai noteiktu reakciju uz šiem kodumiem vai kaut kā tā. Kā rīkoties, jo reakcija ir, pieļauju, ka vēl tas nav bīstami, jo nav sejas rajonā, taču mazliet baida, ja iedzeltu piemēram kaklā..

,

Papildināts 03.08.2021 00:03:

Lai vieglāk saprast, nosūtu koduma reakcijas 2.dienu.Paldies.

Papildināts 03.08.2021 00:07:

Atvainojos, ka sākumā netīšām daļa no teksta neprecīzi, netīšām daļa no teksta padzēsusies. Kukainis, kas iedzēla ir lapsene.

Novaly

Liigux_36
Kaut kur esmu dzirdējusi, ka var taisīt analīzes, lai noteiktu reakciju uz šiem kodumiem vai kaut kā tā.
To, ka reakcija ir, jau Tu pati zini. Ja ne reizi nav būts, tad būtu vērts pakonsult'ties ar alergologu. Neesmu gan dzirdējusi, ka būtu iespējama kāda profilakse, bet varbūt kas mainījies un var arī paskat'ties, vai nav kādas krusteniskās reakcijas.

Kā rīkoties, jo reakcija ir, pieļauju, ka vēl tas nav bīstami, jo nav sejas rajonā, taču mazliet baida, ja iedzeltu piemēram kaklā..
Vienmēr mājās un braucienos jābūt līdzi adrenalīna ampulai. Iespējams, ka nekad dzīvē to nevajadzēs, bet būsi mierīga, ka nedraud briesmas.

Sveiki. Skatos, ka šajâ tēmā varētu rast kādu sksidrību.
Mazajam puncis streiko nu jau otro mēnesi. Nodevāk koprogrammu un tur jodofīlās baktērijas ar 3 plusiņiem +++
Ģimenes ārste teica izslēgt visus augļus un dārzeņus un dot baktērijas. Pieraksts pie gastroenterologa pēc mēneša tikai.
Dzelžaini ievērojam diētu, bet nekas labāks jau nepaliek.
Kādas ir mūsu izredzes?
Paldies jau iepriekš.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18212017