Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frāžu krājums pret citu dzīvē līdējiem un dzīvot mācītājiem

garmate

Atkal jau man pazīstams tantuks jautāja - kad tas precēsies, kad būs bērni utt. Atšuvu ar savu parasto teikumu - ja tev vajag, tad precies un taisi.

Bet ienāca galvā, ka citiem varbūt citas "atšujamās" frāzes dažādām dzīves situācijām, kad dzīves "gudrie" cenšas iejaukties.

Nopeerc suni un sip smadzenes tam!

Papildināts 19.04.2013 13:38:

Nemaaci dziivot, labaak paliidzi materiaali!

Mans raksturs ir normāls - tev vienkārši ir vāji nervi

Sievietes ir kā cepumi, kamēr nav mikli, laužās!

Sekss -tas nav pats galvenais dzīvē. Galvenais ir - lai tas neapniktu!

Katram cilvēkam ir tiesības būt muļķim. Bet ne katram ir drosme šīs tiesības izmantot!

Pasaki lai neaizmirst apjautaaties peec 2 gadiem.

garmate
Fui, cik Tu neiecietīga! Tantuks papļāpāt gribēja. Es ar tantukiem papļāpāju. Ceru, kad es būšu tantuks, ar mani arī kāds apstāsies un papļāpās. Kā tad viņai sarunu uzsākt - eu, iedod uzpīpēt, vai?!

Caur netīru logu saule neiespīd.

Vaig apkrist tantukam ap kaklu un saukt: paļdis, paļdis, Mirdzas tant, ja tu domā, ka mani - šitādu vecu atkravu- vēl kāds jems!

magoņmaizīte Berta
a ja nu pasaka, ka nepriecājies meitiņ, tāpēc i jautāju!

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Tā laikam ir liela veiksme dzīvē- satikt cilvēkus, kuru jautājumi, kas lai arī kretinē, neraisa vēlmi kļūt rupjai un speciāli ģenerēt indīgas piezīmes.

garmate
Pajauta pretii: Un kad tu mirsi? Laiks jau ta ka ir...

Nē, liela veiksme dzīvē ir būt tādā dvēsles un pēdu stāvoklī, ka cilēkam nav varžacu, uz kurām kretīnam vai nekretīnam tīši vai netīši uzmīt

Tā laikam ir liela veiksme dzīvē- satikt cilvēkus, kuru jautājumi, kas lai arī kretinē, neraisa vēlmi kļūt rupjai un speciāli ģenerēt indīgas piezīmes.
+

Es navaru iedomāties, ka varētu cilvēkam, kurš man neizraisa ļoti lielu nepatiku un riebumu, atcirst šādā veidā kā autore vai jebkurā no ieteiktajiem variantiem. Un patiesībā, pat ja man riebjas cilvēks...drīzāk izvairos no kontakta ar viņu, ne kā kļūstu rupja un neiecietīga.

Papildināts 19.04.2013 14:04:

Man šitāda draudzebne viena bija....atcērtamā frāze kabatā nebija jāmeklē, briesmīgi dzīves gudra vai par sevi tā vismaz grib domāt. No tās arī tad tagad labprātyāk izvairos pavisam. Laikam jau nokaitināta ar jautājumiem. jo arī 6 gadus kā precējusies, bet bērnu ta nav, nekāds dižais karjeras kāpiens arī nē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18213008