Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frāžu krājums pret citu dzīvē līdējiem un dzīvot mācītājiem

garmate

olala šitas jáatceras, reáli labs :d

Alise
Man šitāda draudzebne viena bija....atcērtamā frāze kabatā nebija jāmeklē, briesmīgi dzīves gudra vai par sevi tā vismaz grib domāt. No tās arī tad tagad labprātyāk izvairos pavisam. Laikam jau nokaitināta ar jautājumiem. jo arī 6 gadus kā precējusies, bet bērnu ta nav, nekāds dižais karjeras kāpiens arī nē.
Bet, ja ir kāda vaina, kāpēc nevar tikt pie tiem bērniem - vai tiešām katrai sastaptajai pļāpu tantei par to jāstāsta? Cilvēkam, iespējams, jau tā tas ir sāpīgs temats, bet te vēl kāds ieknābj ar saviem akadtu un senjaulaiks. Protams, tas jau būtu ļoti jauki, ja visas spētu būt kā Kembridžas hercogienas - mūžam jaukas, laipnas un smaidīgas...

Un kad tu mirsi? Laiks jau ta ka ir...
jooke
nekā "reāli laba" tādā tekstā neredzu... Brrr.... pat es ar savu raksturu neko tādu izspļaut nevarētu

I Wanna Do Bad Things With You

laikam esmu lieláks kretíns...

Nemaaci dziivot, labaak paliidzi materiaali!
Šo varētu izspēlēt

6 gadus kā precējusies, bet bērnu ta nav, nekāds dižais karjeras kāpiens arī nē.

NU UN, ka viņai tā? Vai tāpēc kāds drīkst bāzt degunu viņas dzīvē? Man klājas labi, arī varžacu nav, bet es izteikti neciešu urķēšanos pa manu privāto dzīvi, jautājumus un ziņkārību, jo vienkārši negribu ar šādu informāciju dalīties. Neatkarīgi no tā, kurš vaicā un par ko, smaidīgu un atklātu atbildi nesaņems. Vienīgais izņēmums varētu būt tiešām tuvie cilvēki - mamma, ome, dzīvesbiedrs utt. Jautājumi par bērnu plānošanu, algas lielumu un veselības stāvokli ir ne mazāk rupji par indīgiem atkodieniem. Latvijā cilvēkiem vispār ir tendence nelūgtiem bāzties citu guļamistabās, makos un dvēselē.

Mне нужны приличные личные наличные, на личные расходы различные.

Drīzāk, vienkārši idiots.

I Wanna Do Bad Things With You

robchix
Nemaaci dziivot, labaak paliidzi materiaali!

šitas labs

kad tad precēsies, kad būs bērni utt.

Atbilde neprecētajiem- TULĪT PĒC TEVIS!

Atbilde precētajiem- GRIBI PAR AUKLI PIETEIKTIES? VĒLIES KĀZAS APMAKSĀT?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18213008