Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frāžu krājums pret citu dzīvē līdējiem un dzīvot mācītājiem

garmate

Lielākā daļa to tantuku ir traki biezādaini un bezjūtīgi. Nav runa par dabisku vēlēšanos papļāpāt, bet gan par līšanu privātajā telpā.

Man liels prieks, ka mans ieteikums tādas šūmes sacēlis.

astora

Uzdodu ljoti tieshus jautajumus- kas mainisies no ta, ka es appreceshos Tava dzive. Ka tas ietekmes Tevi personigi. Kads bus Tavs ieguvums no ta. Vai esi gatava ziedot kazu rikoshanai kadu simts latu, kamer jauna gjimene nevar vel to atljauties. Vispar tieshus un neertus jautajumus uzstadot, man ir palidzejis atri vien atshut.

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
pheee

olala Lielākā daļa to tantuku ir traki biezādaini un bezjūtīgi. Nav runa par dabisku vēlēšanos papļāpāt, bet gan par līšanu privātajā telpā. Buusi vinju vecumaa iespeejams, ka uzvediisies taapat.

FirstAustria

Man ar` lūdzu ieteikumu, kā atšūt darbakolēģes ar savu nemitīgo dzīšanu dekrētā un apjautāšanos - ko tad es gaidu, ka neeju dekrētā? Īpaši jautājums paceļas, ka kāda dekrētā esoša būtne atvelkas uz darbu ar savu jaundzimušo atrādīt

Cooper

kā atšūt darbakolēģes ar savu nemitīgo dzīšanu dekrētā
hmmm, a cik vecas tās kolēģes? varbūt vari viņām atjautāt, kad viņas taisās iet pensijā?

Lēne

iedomājos vienu atbildi, kad jautā, kad būs bērni. - a kā tad tie bērni rodas, kā lai es pie tiem tieku?Veikalā jau nepādod. (ar tādu nevainīgu sejas izteiksmi).

Re, te vēl viens būs no @cinisms "Pirms māci mani dzīvot, uzrādi savu "ideālā cilvēka sertifikātu"!"

FirstAustria

Vot šodien ienāca galvā doma, ka iespējams aizvērsies, ja pateiktšu, ka man bērni nemaz nevar būt, tad lai jūtas vainīgas, ka bāzušās virsū.

hmmm, a cik vecas tās kolēģes? varbūt vari viņām atjautāt, kad viņas taisās iet pensijā?

Diemžēl jāsaka, ka šo arī saka kolēģes, kas jaunākas par mani, pašas precējušas, ir bērni - 1 vai 2 gb. Man tas jautājums: Un ko Tu gaidi? tā griežas iekšā.

p.s. man 32.

FirstAustria
Nevar tā ar dzīvu interesi uzdot pretjautājumu- kāpēc tu jautā? Tas nebūs ne rupji, ne netaktiski, bet jautātājai vajadzētu apmulst. Ja sāk vēl kaut ko murmulēt par sieviešu dzīves piepildījumu bla bla bla, tad var pateikt- nu bet tā jau katras ģimenes iekšēja lieta.

Bieži nedzirdu šādus jautājumus, man tādi ļoti pieklājīgi cilvēki apkārt Bet ja gadās, tad atbildu vienmēr jaukā tonī, dažreiz puspajokam vai tā, lai nesaprot - jokoju vai nē.

Kad precēsies? - Ar ko? vai Kad kāds bildinās. (Ja labs noskaņojums piejokoju - Tagad jau būtu ar mieru jebkuru apprecēt kā nekā bioloģiskais pukstenis iet.)

Kad būs bērni? - Ceru, ka drīz, jo gribētu vismaz 3.

Cik alga? - Atvaino, bet darba līgums stingri aizliedz to stāstīt. Par to mani var atbrīvot no darba.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18213008