Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frāžu krājums pret citu dzīvē līdējiem un dzīvot mācītājiem

garmate

Patricia L

Smiekliiga taa dziishana dekreetaa, ja labi zinaams, ka sievietei nav pastaaviiga partnera. laikam no pieredzes, ka galvenais ir peec iespeejas aatraak piedzemdeet un nav svariigi no kaa. Un appreceeties vispaar ir spriedums, kad naakamajaa dienaa seko pamudinaajums, ka nu vajag beebi. Atkal peec pieredzes, ka precaas jau ar punci. Un tad veel teksti - ko Tu ar to hobiju taa nemies (uz meiteni, kas kaarteejo reizi skrien uz sporta zaali, teaatri), labaak beernus buutu gaadaajusi. Tad taa deguna baashana citu makos - Tev jau labi, viirs labi pelna (diez kaa tas ir izsecinaats?!!! Taapeec, ka nezeelojas).


Kļavaslapa

FirstAustria
Un kāpēc Tev nav bērnu? Pasaki viņām īsto iemeslu, lai arī kāds tas nebūtu. No pieredzes varu teikt, ka tas nostrādā, mutes ir ciet.

Vēl mēdzu atbildēt tā, ka atbildē ir mājiens par pašas jautājuma uzdevējas neperfekto dzīvi, teiksim, neprecētai, bet ar bērnu, atbildēt, ka man bērni dzims tik pēc kāzām, bet tai,kura bērnus audzina vienistabas dzīvoklī, ka man bērni būs tad, kad spēšu tiem nodrošināt pietiekamu dzīvesvietas platību. Un tamlīdzīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18213008