Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frāžu krājums pret citu dzīvē līdējiem un dzīvot mācītājiem

garmate

Samael

Neitrāli, lai neaizvainotu?

Kad būs, tad redzēs.

Visam savs laiks.

Gan jau, gan.

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

Mani arī nenormāli kretinē mūžīgie jautājumi par bērniem.. es saprotu, ka cilvēki neko ļaunu nedomā, bet man tas ir sāpīgais temats un daži dzīvesgudrie vēl sāk filosofēt, ka man jau ir laiks un bioloģiskais pukstenis iet uz priekšu utt..

Diamante

Nemaaci dziivot, labaak paliidzi materiaali!
Šis tiešām labs teiciens

bet par pārējo, man kkā neliekas, ka jautājums par bērniem, darbu vai vienalga ko, ir domāts kā baigais smalkais gājiens, lai iejauktos otra dzīvē. Drīzāk vnk kkas tak ir jāsaka, nu un par ģimeni un darbu jau arī parasti tādā brīdī pajautā. Ja būtu tie bērni, jautātu, kā viņiem iet utml. Nu tak satiekot paziņu uz ielas nejautāsi uzreiz, kā patika jaunā teātra izrāde vai vēl kkas kulturāls un nepersonīgs.

par to vél varétu pastrídéties, bet lai nu paliek nav laika

par to vél varétu pastrídéties
Es ar idiotiem, nekādā gadījumā, nestrīdos

I Wanna Do Bad Things With You

hormoni trako?

Lemur
vai tiešām katrai sastaptajai pļāpu tantei par to jāstāsta?
Enjoya
NU UN, ka viņai tā?

Protams, ka nav jāstāsta un protams, ka tā viņas darīšana, ka viņai tā... Bet es jau ne tādā nozīmē to pieminēju. Es par viņas asumu un tiešumu, dēļ kura cilvēks pat, godīgi sakot, negrib sarunāties ne par šo, ne par kādu citu tēmu. Nu, man arī ir temats, par kuru negribu runāt ne ar vienu pašu...un kā par spīti tie, kas nav tiešā un skaidrā tektā apgaismoti, pamanās man par to jautāt (starp citu šī pati "draudzene" arī). Bet es nekad nevienu neesmu aizvainojusi, pazemojusi, likusi justies neērti tāpēc, kaut dažreiz iekšā vārās. Par mīkstu raksturs laikam vai pieklājība šūpulī ielikta. Ko es saku? Es saku - kā būs, tā būs...kā būs, tā būs labi...nu, tad jau redzēsim....nu jau drīz, būs jau labi .. utml.

12345

"Nesakiet, kas man ir jādara, un es netiekšu, uz kurieni jums ir jāiet..."

.

Citāts iz filmas "Maskava asarām netic" Man arī patīk šis teksts. Lai gan tantuks jau nemāca dzīvot, tikai bāz degunu, kur nevajag. Es uz līdzīgiem jautājumiem droši vien atbildētu "Kad apniks līdzšinējais neprecētas/bezbērnu sievietes statuss". Ja interesētos, kad apniks, attiektu "Nezinu, varbūt nekad".

Ar izteicieniem par miršanu gan nejokotu - ja nu tantuks tiešām drīzumā atdod galus un šī atbilde paliek pēdējais, ko es viņai dzīvē esmu pateikusi. Neforši būtu. Man, nevis tantukam.

I've got a perfect body... it's in my trunk and beginning to smell

Šitais tiešām labs. Šito gan es varētu ieviest savā leksikā turpmāk, ierakstīšu tūliņ plānotājā... Nav it kā aizskarošs, bet tiešs un patiess. Un varbūt ņem un palīdz arī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18213008