Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frāžu krājums pret citu dzīvē līdējiem un dzīvot mācītājiem

garmate

Bet, kāpēc nevarētu pieklājīgi pateikt, kā ir - Atvaino, bet es nevēlos runāt par savu personīgo dzīvi vai arī - Es nevēlos to apspriest!

" Ak, šīs rindas uz Āfrikas (Ķīnas, Indijas etc.) bērnu adoptēšanu ir tik garas...."

Katram ir savs sāpīgais temats, bet tāpēc jau nav jākļūst rupjam. Un, man patīk tantuki, foršu klačiņu var uzsist un vispār jau man arī patīk savu degunu iebāzt citu dzīvēs, bet ne jau aiz ļauna prāta, tīri intereses pēc bla, bla, bla. Ja, tiešām tas temats ir tik vārīgs, ka tūlīt lava gāzīsies, tad vislabāk ir atbildēt ar pretjautājumu, i pasmieties, i paraudāt varēsiet. Cilvēki ir jāmīl, fakts.

Bet, kāpēc nevarētu pieklājīgi pateikt, kā ir - Atvaino, bet es nevēlos runāt par savu personīgo dzīvi vai arī - Es nevēlos to apspriest!

Tāpēc, ka tas prasa labāku audzināšanu, labāku dvēseles un dzīves stāvokli un , lai cik absurdi varbūt neliekas- lielāku drosmi to pateikt skaidri nekā mētāties ar veciem, truliem jokiem vai klajām nepieklājībām.

Tas , ka jautātājs ar taktu nezicļas- cits stāsts, bet tā ir viņa paša problēma.

aveirulz

kad tas precēsies, kad būs bērni utt

Atbilde: Kāpēc jautā? Gribi kādu ieteikt?

Var pieklājīgi pateikt vienu, divas, varbūt trīs reizes. Bet, ja gadās tādi tirdītāji, kā viena mana radiniece, kuri maļ savu maļamo un neklausās laipnajos atteikumos, tad nekas cits neatliek, kā pateikt kaut ko riebīgu. Tad momentā iegaumē un šo jautājumu vairs necilā. Protams, ka reizi gadā satiktajai otra ielas gala kaimiņienei atbildētu laipni, nevis uzrēktu virsū ko rupju.

man patīk tantuki, foršu klačiņu var uzsist un vispār jau man arī patīk savu degunu iebāzt citu dzīvēs, bet ne jau aiz ļauna prāta, tīri intereses pēc bla, bla, bla.

Redz, citiem nepatīk ne tantuki, ne klačiņas, kur nu vēl līšana līdzcilvēku dzīvēs "tīri intereses pēc".

Mне нужны приличные личные наличные, на личные расходы различные.

> bet, kāpēc nevarētu pieklājīgi pateikt, kā ir - Atvaino, bet es nevēlos runāt par savu personīgo dzīvi vai arī - Es nevēlos to apspriest!
tāpēc, ka tie, kas šādi jautā, bieži nesaprot tādu atbildi vai arī apvainojas - es tak neesmu svešs/-a, ko ta man nevar pastāstīt.

Смотри, Господи, - вот мы уходим на дно; Научи нас дышать под водой... /Б.Г./

Enjoya

Redz, citiem nepatīk ne tantuki, ne klačiņas, kur nu vēl līšana līdzcilvēku dzīvēs "tīri intereses pēc". Nevajag būt nīgram un īgnam bumbierim. Dzīvot vajag viegli, nevis katru uzdoto jautājumu uzskatīt par ielaušanos privātajā zonā.

black sand

ja cilvēks saprot humoru vienmēr var pateikt :pagaidām jau viendzimuma laulibas vel nav atļautas .

vai

visiem prasiju neviens mani neņem.

Atvaino, bet es nevēlos runāt par savu personīgo dzīvi vai arī - Es nevēlos to apspriest!
parsvarā ir kā bullim sarkana lupata...vispar šads pieklajigs teksts stradā ar cilvekiem kuri pārsvarā nepieklajigus jautajumsus neuzdod un dveselē bez atļaujas nelien.

Par bērniem superīga atbilde, manuprāt, ir: " nu kad piedzims, tad arī būs"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18213008