Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frāžu krājums pret citu dzīvē līdējiem un dzīvot mācītājiem

garmate

Atvainojiet, ka ne pa tēmu, bet tas ir jāredz plašākai auditorijai. Man te uzpeldēja bildīte ar nosaukumu "ANGRY BIRDS"

angry birds

Šie šauj šurp......

I Wanna Do Bad Things With You

Uiiii, man pilnīgi šermuļi skrien atceroties, kā kādreiz taisnojos visiem šitiem babuļiem (no kuriem gan liela daļa nemaz ij nebija vēl babuļu vecumā) uz viņu mūžīgajiem netaktiskajiem jautājumiem... man pilnīgi žēl sevis paliek Ar šodienas prātu un raksturu spētu elementāri noignorēt tādus jautājumus, krasi mainīt sarunas tēmu un izlikties par "beigtu". Vispār ar gadiem es aizvien mērķtiecīgāk izvairos no pārlieku ziņkārīgiem ļautiņiem. Kaut gan jāsaka tas ir baigi grūti - jo vairāk atkabinies, jo vairāk viņiem gribas ielīst tavā dzīvē, nu, pilnīgi kā uzburti...vot, kā tā var, ka mēs neko par tevi nezinām.

Es pati izlemšu, kad esmu "rupja" un kad nē un pret ko. Jautājums, manuprāt, bija diezgan nepārprotams un vienkāršs - frāžu krājums. Paldies tiem, kas to uztvēra.

Alise
A kāds sakars tev iejaukties citu dzīvēs un jautāt par bērniem...varbūt cilvēkam sāpīgs temats un katram svešajam un draugam nezin kāpēc jācilā.... nu un tad, ka nav tie bērni. Tu jau noteikti biji laba draudzene, ja jau cilvēkus mēri pēc vienas standarta mērauklas...ir karjera...izcili...nav...briesmīgi...ir bērni...ļoti labi, nav bērni, nederīgs dzīvei.

murmulene
Man? Nekāds...es par to arī viņai nejautāju. Zinu, ka nepatīk. Nu, kā pa darbu gan apjautājos kādreiz. Viņa nez kāpēc briesmīgi agresīvi sāk taisnoties, ka ir jau turpat, bet nu tie pienākumi, tie pienākumi...kā direktoram. Būtībā jau man vienalga.

Atkal jau man pazīstams tantuks jautāja - kad tas precēsies, kad būs bērni utt

Ko tie bezmanieru beztakta rupekļi, kas bāžas citu personiskajās dzīvēs, īsti grib dzirdēt? Precēšos 2016.gadā, bērni būs 2027.gadā?

Trīne

Ko tie bezmanieru beztakta rupekļi, kas bāžas citu personiskajās dzīvēs, īsti grib dzirdēt

Ak, nu trauslās dvēseles! Nevajag to uztvert kā "tevi neviens neprec un bērnus netaisa", tad arī spāpe nebūs tik liela. Pierodiet! Vispirms "kad un kad tad tu precēsies?", tad "vai jau nav bērniņš?", "kāpēc jums nav bērniņi?". "kad tad būs brālītis/māsiņa", "vai tad nu bērniņam jau nav draudzene?", "kad tad bērniņš precēsies?", "kāpēc tavs bērniņš neprecās?", "vai tu jau neesi vecmāmiņa?" un tad viss atkal pa jaunu riņķi. Un nekāda frāžu enciklopēdija pret to nelīdz. Ja nu vienīgi kādai bērēs paprasīt "un kad tad jūs?"

kukainis

Ū, šī man aktuāla tēma. Un visbiežāk jau tas cilvēks nav ļauns, un aizvainot ar negribas.

(Pēc slimības atgriežoties darbā) Kas tad tev kaitēja? Akūta vaina.
Kad tad bērni būs? To tak nevar zināt. Nu kad staigāšu ar lielu punci, tad zini, drīz būs.
Vai tu neesi stāvoklī? Tad jau pēc kāda laiciņa būs labi redzams, esmu vai neesmu.
Cik gadu tavam vīram? Par manu tēti jaunāks ir, par mani vecāks arī.
Vai, tu jau vari ēst bulciņas, tu tik tieviņa. Toties nevaru atļauties visu garderobi nomainīt.
Tev vajadzētu nokrāsot/nogriezt matus. Tad mani vīrs nepazīs un pa durvīm iekšā nelaidīs.

Un vēl un vēl. reizēm kaitina, reizēm nē. Bet vieglāk šādus jautājumus atsist, ja ķešā ir pāris gatavas atbildes.

Paga, bet vai tas šis forums nav bāziens citu dzīvēs? Nu labi, autors pajautā padomu par konkrētu situāciju, bet padoma vietā bieži vien saņem izvērstu savas līdzšinējās " nepareizās" dzīves analīzi.

Atcerējos no dzīves epizodi. Vīrene jautāja, kad mums beidzot būs bērni. Laikam ne pārāk gudri pajautāja, jo mēs tikpat ne pārāk gudri atbildējām. Savelkot bilanci, varētu būt, ka es norāzoju, mol, mēs tak 1-istabniekā dzīvojam, vot kad vīrs (tavs dēls) uzcels māju, kad man būs papīrs utt.... Un viān, cilvēks, to bija ņēmusi ļoti nopietni (lai gan es nevaru iedomāties uz tādu jautājumu atbildēt konkrēti u un godīgi - pēc pusotra gada, piemēram). Un kad mēs pateicām, ka gaidām mazo, vīrene izplūda laimē, ka viņa jau baidījās, ka nekad, jo tā māja, tā skola... Cilvēkam akmens no sirds, vienvārdsakot, nokrita.

Смотри, Господи, - вот мы уходим на дно; Научи нас дышать под водой... /Б.Г./

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18213008