Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Laba autoskola. Jūsu pieredze.

jaajaa

Rudenī domāju beidzot pievērsties CSN apguvei. A autoskolu ta daudz... Kāda ir jūsu pieredze, kura ir tiešām laba firma? Kura ne tik laba, kāpēc? (Lai zinu, kur nevajadzētu iet.)

Interesē tāda, kurā tiešām ir vērts iet uz nodarbībām (saistošām, izskaidrojošām). Pliki iekalt galvā noteikumus es varu arī mājās.

Kurā bija labas braukšanas nodarbības?

jaajaa
Es ieteiktu visu darīt iekš Credo pie diviem, manuprāt, pašiem labākajiem savas jomas pedagogiem: teorija - Ingus Ducens, braukšanas - Dainis Ellers. Ir pieredze arī ar Mustangu bijusi, gan Vecmīlgrāvja filiāli, gan Merķeļa ielas filiāli - nu Mustangs ir garām.

bija nelaba sabļaušanās ar GROSS sekretāri, nu tur arī 3x nočakarēja visu, 3x aizgāju it kā jau uz nodarbību, bet neviena nebija. Pēc tam viss okei... pasniedzēja bija laba.

Man atkal tieši ar Grosu ļoti laba pieredze, bet tas noteikti atkarīgs no filiāles. Visas lietas kārtoju Purvciemā. Un braukšanu un teoriju man pasniedza Ineta Blūzmane. Viņa ļoti labi visu izskaidroja ar loģiskiem piemēriem, nevis tā vnk ir un viss un noteikumi jāiekaļ. Vēl tagad atceros visādus sīkumus tieši dēļ skaidrojuma. CSDD nokārtoju visu ar pirmo reizi.

~*~fly~*~

Man un maniem draugiem viss labākās atsauksmes tieši par autoskolu, kas atrodās CSDD telpās, bauskas ielā. http://autoskola.autozona.lv/lv/7-abcde-autoskola-riga-bauskas-iela-86

Visi kā viens ļoti ātrā laikā ir tikuši pie tiesībām, pati braukšanu mācījos pie Arta, bet viņš diemžēl aizgāja no šīs profesījas. Vēl labs ir instruktos Māris, galvenais klausīties ko viņš stāsta.

jaajaa
Varu pateikt sliktāko - Venta! Izsūks naudiņu ka nu.

Laura26
Nu re...katram sava pieredze. Man ar Ventu nekādu problēmu nebija, neko lieku maksāt nelika.

Nu re...katram sava pieredze.
Tieši tā, man pret Mustangu nebija nekādu pretenziju, izņemot vienu instruktoru, kurš bija parāk nervozs.

Māsa gāja Kristīnē, tieši pie pašas Kristīnes brauca, nepatika, jo viņa visu laiku čatoja savā laptopā, neredzēja kļūdas un dažreiz pat nesadzirdēja jautājumu.

Bagātība ir apziņas stāvoklis nevis naudas daudzums

Astoņmizu zobgrauzis

Ieteiktu vienkārši iet uz to, kas atrodas visērtākajā vietā. Jo viss tāpat būs atkarīgs no konkrēta pasniedzēja un instruktora.

Vienīgais - es tagad pievērstu uzmanību tam, cik kļūdu drīkst būt skolas teorijas eksāmenā. Jo "maigāks" šis noteikums, jo vieglāk būs.

Jāiepazīstas arī ar visiem noteikumiem par apmācību, kas attiecas uz autoskolām un pašu, tad nebūs nevajadzīgu pàrpratumu. Un jālasa, ko paraksti.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

pati lieku ties'bas un esmu sajūsmā par GROSS teorijas pasniedzēju Māri Krauzi, lai gan teoriju gāju pirms turpat 2gadiem (savas nolaidības dēļ, tik tagad noliku csdd) secinu, ka baigi labi visu ir izstāstījis - tā ka var atcerēties...

Pati meklēju caur csdd statistiku http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informacija/statistika/autovaditaju_apmaciba/, no kuras skolas visvairāk nolikuši ar pirmo reizi(tur gan laikam par pēdējiem 6mēnešiem)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18213798