Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Laba autoskola. Jūsu pieredze.

jaajaa

Jolly*

Es pirku kuponu un gāju Autopriekā, neko lieku nebija jāmaksā, tikai tik, cik samaksāju par kuponu, 5ls laikam bija. + tās noteiktās skolas braukšanas 40ls. Gāju uz Merķeļa ielas, teoriju iemācija perfekti - Inga Vasiļjeva, nokārtoju skolas eksāmenu ar pirmo reizi bez kļūdām un CSDD arī ar pirmo reizi bez kļūdām, biju pārliecināta, jo Inga tiešām ļoti saprotami un viegli iemāca. instruktors gadījās gan nekāds, to sapratu un aizgāju pie citas instruktores citā autoskolā, un viņa mani sagatavoja braukšanas eksāmenam pusotras nedēļas laikā (katru dienu braucām, nu un protams man bija arī priekšzināšanas pabraukājot ar iepriekšējo instruktoru), CSDD braukšanu nokārtoju ar pirmo reizi un bez kļūdām, varu teikt instruktorei milzīgu paldies, jo viņas apmācības tehnika bija ļooooti rezultatīva.

jaajaa
Nenorādīji kurā vietā vietā vēlies to darīt - Rīgā vai kur citur. Pa lielam starpība nav nekādas, jo visas tās ir ar saviem plusiem un mīnusiem, galvenais ir atkarīgs no tavas attieksmes un mācīties vēlmes, principā tirgū ir palikuši tikai lielie spēlētāji. Es savulaik izvēlējos Vanagu latviskuma dēļ, īpaši nepētīju nekādas statisktikas pasniedzējiem un instruktoriem, jo tas principā neko nenozīmē - galvenais visā ir cilvēciskais faktors un kā tev to ieksaidro.

Grosā es zinu ka ir labi teorijas pasniedzēji, Vanagā ar nekādas vainas nebija. Individuāla attieksme ir VIP autoskolā, ABCDE iekš Bauskas ielas arīdzan labi teorijas pasniedzēji.

Vienīgais, neskaties uz tiem kuponiem un bezmaksas braukšanas reizēm - tas viss ir farss, jo tieši vai netieši tu šā kā tā samaksāsi pilnu cenu par visu - gan par braukšanu, gan par teoriju

No manas puses labas atsauksmes par to,kura atrodas Bauskas ielā CSDD mājā, nosaukums laikam ABCDE.

Lee_Ennia

No manas puses labas atsauksmes par to,kura atrodas Bauskas ielā CSDD mājā
pievienojos. Teoriju pasniedza Vilnis Siliņš, braukšanu Ilgvars Lielups (nezinu vai viņš vēl tur strādā). Abi pasniedzēji ļoti patika, izskaidroja visu kā nākas.

man daļēji izvēle par šo skolu bija tuvā atrašanās vieta darbam, daļēji tādēļ, ka man paziņas ieteica instruktoru un tad nu skatījos, kurās skolās viņš strādā

Ja cilvēks kaut ko vēlas izdarīt, viņš meklē iespējas, ja nevēlas - iemeslus.
Iespējams ir viss. Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika./Dens Brauns/

Cooper

Pirms 2 gadiem mācījos autoskolā Glorija (Merķeļa ielā). Man ļoti patika - laba teorijas pasniedzēja, pozitīvs aspekts, ka tur nebija nekādas slēptās maksas, nekādas čakarēšanas naudas ziņā (no sērijas "sākumā samaksā par 3 braukšanas nodarbībām" un pēc tam izrādās, ka tās pilnīgi noteikti nav pirmās trīs, bet labākajā gadījumā pēdējās trīs, kad patiesībā Tev jau tāpat ļauj iet uz eksāmenu). Vēl pozitīvi, ka nebija autoskolas braukšanas eksāmens, kaut gan pēdējās braukšanas nodarbībās tāpat vienmēr bija "iedomājamies, ka ir eksāmens" un beigās man pasaka, cik reizes esmu izkritusi Instruktore bija Vineta Sārtaputna. CSDD braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi, pēc ~20 braukšanām, sākot mācīties no nulles.

Labāka autoskola Rīgā https://realproff.lv/lv/

Mana vispozitīvākā pieredze ar Mustangs autoskolu. Teorija Ēvalds Orbitāns veselas enciklopēdijas vērts pasniedzējs. Instruktors Igors Kizjakovs(viņš gan tikai uz automāta)

Papildināts 17.09.2020 13:45:

Gāju filiālē, kas uz Merķeļa ielas Rīgā, blakus McDonaldam

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18213798