Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stādīt paaugstinātās vagās vai uz "gludas zemes"

Trioo

Sveiki, zaļā tauta!

Gribēju paklaušinānāties, kā jūs stādāt augus ēdamdārzā. Esmu stādījusi tikai augstās vagās, norušinot tām galotnītes. Bet kolēģe rādīja savas mammas dārzu, kur viss, izņemot, protams, tupeņus, sastādīts uz gludas zemes. Piedevām viņai tāds super duper kaplis, ko tik stumj un tas zemi ejās smuki izrušina un nezāles nokaplē, atliek tik apravēt ap katru augu.

Vai ir kāds, kas dara līdzīgi? Padalaties ar pieredzi!

kaut kas uz nolidzinatam vagam-kiploki,ziemas loki
kaut kas uz istam vagam-kartupelu,bietes,sipoli,burkani.. kaut kas uz lidzenas zemes-zemenes,puemeram.
Vagas ir erti-var periodiski izvagot ar motobloku tad atliek vien nezali izraut un lauks tirs. Zemenes man uz agropleves tapec uz ludzenas zemes.

Ne viss vienmēr ir tā, kā izskatās pirmajā mirklī Smiles

Man tikai kartupeļi vagās, zemenes uz līdzenas virsmas, pārējais dobēs)

Murrrkšķis

tās augstās vagas rodas pateicoties traktoram, vai ne. mums traktorlaukā ir augstās, rokamlaukā plakanās.

Es visu stādu un sēju dubultvagās, izzņēmums ir kartupeļi, tos parastajās.

eskimos

Vagās, bet ar grābekli tās palīdzinu. 2 vagas parasti apvienoju - daudz vairāk var iestādīt, vēlāk savagot 3 reizes ar rokas vagotāju. Kad ir vagas, tad ūdens lietus laikā labāk notek no kalna. Uz gludas zemes tikai zemenes.

Meklēju partneri priekš starptautiskas online web spēles izveides. Dibinam firmu.

Man pieder Pasaule un Saule virs tās!

Nu skaidrs, īsti pamatojuma dārzeņu stādīšanai uz līdzenas zemes nav. Būs jāturpina pa vecam - vagās, lai gan ūdens notek, gan ar traktoru var vagot.

Tas jau no konkreetaa daarza atkariigs, mums loti sausa vieta, taapat katru dienu pa divaam reizeem laistam, uudens visu laiku "pazuud"(

Trioo
Esmu stādījusi tikai augstās vagās, norušinot tām galotnītes.
Mēs arī. Un siltumnīcā tikai lecektīs, kas ir norobežotas no taciņām. Vienkārši manos laukos visi tā dara, es nekad nemaz neesmu redzējusi savādāk. Tam ir lielas priekšrocības slapjās vasarās vai lielās lietusgāzēs - maugi nenoslīkst, ūdens krājas tajāc taciņās.

Mums kaa svamme, nekas nepaliek( Tagad peedeejos gados pa druskai liekam maalus un melnzemi, tad nu drusku labaak ir)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18214053