Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stādīt paaugstinātās vagās vai uz "gludas zemes"

Trioo

Aube

Es vagas netaisu. Man aug uz līdzenas zemes. Vienu reizi pamēģināju vagās un sapratu, ka man tad galīgi neder, jo 1) vietu vajag vairāk.Uz līdzenas zemes es sastādu daudz vairāk un ekonomiskāk izmantojās zeme, 2) vagas nepatika ravēt. Mugura man ir čupā, tādēļ ravēju sēdot. Nebija kur likt beņķīti, 3) uz līdzenas vietas man nevajag dārzu laistīt, lai cik sausa vasara (esmu aizmirsusi, kas ir laistīšana). Vagas vējš ātrāk izpūš sausu

. lielās lietusgāzēs - maugi nenoslīkst, ūdens krājas tajāc taciņās. Nekad naeviens augs nav noslīcis.

Svarīgākais iemesls, kāpēc tu negūsti atbildes, ir tas, ka tu neesi uzdevis jautājumu.

Aube
Dikti interesanti dzirdēt Tavu pieredzi. Kā Tu stādi? Uz safrēzēta lauka? Baigi pūkainā zeme. Tu viņu kaut kā pieblietē?

Aube

Trioo
Lauku ar mazo frēzi safrēzēju (kādreiz ņēmu rokā lāpstu). Ļoti labi, kad ir pūkaina. Es neko neblietēju. Lietus padarīs savu.Skaisti nolīzinu ar grābekli. Viena "vaga" apmēram 40 cm plata, kurā iesēju trīs rindas, piemēram, burkānus.Sīpolus stādu četras rindas. Starp "vagām" atstarpe pēdas platumā, ko iestaigāju. Starpas ir vienīgais, kas tiek staigājot noblietēts. Gurķiem un kabačiem vagas netaisu. Stādu tik ik pa gabalu.

Svarīgākais iemesls, kāpēc tu negūsti atbildes, ir tas, ka tu neesi uzdevis jautājumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18214053