Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mekleju meiteni kam ir kopejs bern no Andra Endzela.

kalabok

Zinama informacija- bernam ir 3 gadi- puisitis.. Dzivo Lielvarde.. Ja kads zina- Ludzu dodiet zinu! Iemesls kapec mekleju- velos iepazities ar savu bernu pusbraliti

Trīne

... jeb ar viņa mammu?

Bet nu jauki, ko neteiksi

Trine- sarkasms nevieta- tada dzives situacija.....

*Gaismiņa*

Trīne
es nesaprotu, ko tu lien tēmās, kur meklē radus, ar savu attieksmi. Kas to nav piedzīvojis, nesapratīs, kāpēc grib atrast radus, vai vismaz noskaidrot viņu personības. Ne jau vienmēr vajag atrast tēvus/pusbrāļus/citus radiniekus, lai iegūtu kādu pasakas cienīgu scenāriju. Es, piemēram, rokos un meklēju senčus no tēva puses un, ja izdotos, labprāt atrastu iespējamos pusbrāļus/pusmāsas kaut vai tāpēc, lai dzīvē kādreiz nesanāktu meksikas seriāla cienīgs scenārijs, kad brālēni un māsīcas apprecās

Katram savi putni bēniņos 

PS Pingvīns - tā ir nobarojusies bezdelīga

Klemensa

*Gaismiņa*
Nu šī vēlme tomēr aizdomīga. tak lai savu bērnu tēvam uzprasa. Ja gribēs. lai pats iepazīstina.

Я не сдурела. Я вообще такая.

*Gaismiņa*

Klemensa
lai savu bērnu tēvam uzprasa.
a ja nu šis jau notinies? (sorry, ja tā nav)

Katram savi putni bēniņos 

PS Pingvīns - tā ir nobarojusies bezdelīga

Klemensa- ja vinam varetu pajautat - es jautatu te?

Gaismina- tiesi ta, es tiri nesen uzzinaju, ka vinam ir vel kads berns. Kopa nedzivojam jau 7 gadus.. Kontaktu nav, par berniem neinteresejas, lidz ar to uzzinot so zinu- ka jau teica- lai nav ka meksikanu seriala, un ne tikai tapec

bet ja nu tie cilvēki nemaz negrib tapt atrasti? Atnāks viena gribētāja saradoties un izjauks cilvēkiem mierīgo dzīves ritumu. Es varbūt nemaz i negribētu . . .

Papildināts 07.08.2013 19:44:

man šķiet. ka šodien diezgan daudziem večiem ir kreisie noklusētie bērni. Labāk nerakties un to sūdu nekustināt

*Gaismiņa*
lai dzīvē kādreiz nesanāktu meksikas seriāla cienīgs scenārijs, kad brālēni un māsīcas apprecās
nāc kniePties ar mani, toč būs viss kārtībā.

Viss, kas nenogalina, padara mani dīvaināku.

Winstona

Tā Neesmu Es
Es varbūt nemaz i negribētu . . .
Bet Tev neviens neprasa!

Labāk nerakties un to sūdu nekustināt
Jā, kā tad. Lai brālis pēc tam apprecas ar māsu, vai ne?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18219807