Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnudārzi - apkopojums: likumi, noteikumi, rindas, pabalsti - 2.daļa

blaze

Ja bērns saņem uzaicinājumu no pašvaldības bērnu dārza, bet es tomēr vēl izlemju gadu laist privātajā, vai tagad atsakoties no pašvaldības bērnu dārza uzaicinājuma, vieta rindā saglabāsies - jeb vai varēšu tikt tajā dārziņā nakamajā gadā?


_siika_

Bubbles
nekas nesaglabāsies. Vismaz ne Rīgā. Rīgā tam ir opcijas veselas 2 līdz ar to - vai nu ielikt ķeksi "neuzaicināt" (nākamgad vai nu notiekot kādam čp, kad vajag agrāk - var izņemt) vai arī "vēlamais uzņemšanas datums" nomainīt no esošā uz nākamo vasaru (ja gribas pēc gada).


..lielais brīnums..
..kamolītis..
.. jaunākais..

Sveiki. Man jautājums -šobrīd bērns ir rindā uz Rīgas pašvaldības PII, rudenī paliks 5 gadi. CIk saprotu, tad uzaicinājums ir obligāts. Šobrīd bērnam ir līdzfinansējums aukles apmeklējumam, no septembra plānoju privāto PII. Vai atnākot uzaicinājumam no pašvaldības PII ir iespējams vasarā saglabāt auklei līdzfinansējumu vai arī tas beidzas uzreiz, kad tiek atsūtīts uzaicinājums?

Sweetdream

log

Jūs jau droši vien uzaicinās sākot ar 01.09.2020 - tātad, līdz 31.08.2020 finansējums saglabāsies.


Gribēju pajautāt, ko īsti nozīmē latvija.lv atzīmētais -2019.gadā iestādē uzņemto bērnu skaits: 48, kopā uzaicināto bērnu skaits: 104.

Nesaprotu atšķirību - uzaicina vairāk, bet kāpēc uzņem uz pusi mazāk?

_siika_

eivisa
Ļoti daudzi ir reģistrēti visos 3 atļautajos bd rindā un uzaicināti tiek arī par 2-3, līgumu tak paraksta vienā. Nu un tātad pārējos viņi ir tikai uzaicināti, ne uzņemti. Ntie bērni pārceļas uz citu pašvaldību /valsti un ne paziņo, citi izvēlas tomēr pēdējā brīdī atstāt privātajā. Pēc katra uzaicinājuma ir tiem dotas 2 nedēļas parakstīt līgumu, kas neparaksta, iespēju zaudē un tiek aicināti nākamie, kamēr visas vietas pilnas.


..lielais brīnums..
..kamolītis..
.. jaunākais..

gaura

ja piesakās vairākos Rīgas pašvaldības BD, un pienāk rinda divos aptuveni vienādā laikā - vai jāiet uz to, kurš aicina pirmais? Piemēram, viens aicina, bet otrā es esmu rindā 8. vietā un ir visnotaļ labas izredzes tikt drīz uzaicinātam, un otram dotu priekšroku? Kas notiek, atsakoties / uzliekot pirmo uz pauzes? Tieku automātiski svītrota no rindas, ja vien neesmu ielikusi ķeksi, lai neaicina?

Jautājums patreiz ir tīri hipotētisks .

AnnaVanna

Jautājums: gribu lai bērns tiek konkrētā dārziņā, bērns dzimis decembrī. Šobrīd bērnam gads un 10 mēneši. Tagad esam apmēram 500. no 700 rindā. Ja pārējos dārziņos uzlieku ķeksīti "neaicināt" vai ir garantija, ka tiešām tiksim vismaz uz vienu gadu tajā dārziņā?

Resnā Žurka

AnnaVanna
No 5 gadu vecuma bērnam tiek piešķirta prioritāte, kas garantē uzņemšanu izvēlētajā bērnudārzā tajā kalendārajā gadā, kad bērnam paliek 5 gadi. Vai tas varētu notikt arī ātrāk, to var noteikt, skatoties tendences ar uzaicinātajiem un uzņemtajiem.


Sveiki!

Kā ir gadījumā, ja esam uzņemti pašvldības bd, ir noslēgts līgums par to, ka mācības uzsāks ar septembri, bet ir negaidīti parādījusies brīva vieta vēlamajā privātajā dārzinā. Vai būs iespēja saņemt līdzfinansējumu? Pašreiz bērns iet ppii, bet tur vairs nav lielākas grupas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18223863