Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

apslēptais penis

pixyss

man puikam endokrinologs uzrakstīja ka ir apslēptais penis. Salasījos visādu literaturu sabijos ka tomēr tādos gadījumos jātaisa operācija bet dakteri saka lai tik gaidot , tagad esu apjukusi ko tad īsti darīt varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija?

greja

Bella Ragazza

pixyss
Ja ir šaubas, aizej pakonsultējies ar bērnu urologu.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Pūķīte - tā neesmu es!!!!!!!!!!!!

pixyss
ko nozīmē apslēptais penis? pirmo reizi ko tādu dzirdu....

nu tas ir tā ka principā ir redzama tiaki ādiņa pats krāniņš redzams tikai dažreiz kad čurā vai kad viņš pats rausta viņu

greja

_siika_

pixyss
cik bērns vecs? Manam bēbja vecumā bij kkas uz to pusi, bet ārsti noteica limitu - jāuzlabojas 1) staigājot 2) atmetot pamperus (mums sanāca pretēja secība). Ja tas notiek - tad nokārtošoties. Un šajā gadījumā, lai ļaujot bērnam tur aiztikt, cik grib. Tā ar bija. Drošībai kautkad aizvedīšu pie urologa, lai jau pārbauda, pagaidām liekas, ka progress ok (3.4g.), šovasar spēj arī pats kājās stāvot pačurāt, pag. vasarā vēl nebija ko normāli pieturēt. Esot 2 varianti - kad ir "īstais" variants, kuru nekā savādāk, kā operējot. un tāda vieglā forma - kad vizuāli dīvainā skata iemesls ir daudz tauciņu vēdera lejas daļā + nosliece uz kautkādām vājākām saitēm vispār (manam vēl potītes griežas ārā, kad staigā, ceļi, pleci un mugura taisni neturas). Lai varētu šitā gaidīt, galvenais esot, lai vispār kādreiz "pats no sevis" arī parādās, ja nekad - tad esot pa taisno ceļš pie urologa, neko negaidot. Vismaz tā man savulaik skaidroja gan poliklīnikas ķirurģe, gan arī rehabilitoloģe (abas apmeklēju vispārīgās kondīcijas sakarā, jo par šo tolaik neko nenojautu - nezināju, ka mazu puišeļu krāniņiem tomēr nav "standarts" tā izskatīties.)

Un ja jau endokrinologs - varbūt saistība ar to, dēļ kā tas tika apmeklēts?

..mazs brīnums lielajā pasaulē..

nu mēs bijām pie gimenes ārsta kas nosūtija pie ķirurga viņs taisnā ceļā pie endokrinologa kur atkal pie urologa sūta tā mēs tik vazājamies un neviens neko nesaka tik visi sūta tālāk tagad mums būs gads ir jau bik lielāks palicis bet nu nevisai. principā parādījās kad sāka spēlēties ar krāniņu. tiko tik sākām staigāt un tauciņi ar ir diezgan ap krāniņu .

greja

Archy

pixyss
Manam puikam ir līdzīga situācija,tiesa,tagad 3 g. vecumā dz.loceklis izskatās pēc locekļa,bet piedzimstot biju ļoti pat uztraukusies,jo,TUR gandrīz nekā nebija,tik tāda ādas krociņa,kā arī oliņas ļoti ilgi ''staigāja'',tik tagad reāli viss daudz maz nokārtojas savās vietās. Esam iztikuši bez operācijas. Vedu katru gadu pie urologa uz apskati.

Un vispār, jā, ir tā kā _siika_ raksta.

"Don't stop until you're proud"

paldies nomierinājāt es jau sabijos nu mums ir tikai adas krocina pagaidām drīz jau bez pamperiem ar staigāsim tad skatīsimies kā būs . pierakstīšos vēl pie urologa ko viņš teiks

greja

_siika_

pixyss
no pamperiem (un to atmešanas) tiešām bija starpība. Kad pagājušā rudenī mēnesi bija spiests atkal pamperā staigāt - atkal palika sliktāk uz to laiku. Protams, pie speciālistiem jāiet jau laicīgi, jo, ja ievilks līdz vecumam, kad pats sūdzēsies -tad jau arī galvā ar vienaudžu attieksmi būs pietiekami liekas problēmas sataisītas, šitā tomēr puišiem sāpīgā tēma.
Kas vēl - manam ap mēnešiem 8-9 uztaisīja arī usg, lai pārbaudītu, ka nav hidrocēle vai trūce un, ka iekšā viss tiešām ir attīstījies.

Ko es sapratu no ārstiem + visa ko ārzemju saitos izlasīju (latviski ir šausmīgi maz, tieši par mazuļiem) - maximāli ātri nost pamperu + maximāli nodrošināt ne-aptaukošanos (vai to novērst) + darīt visu, lai vispārīgi stiprinātu saites un muskuļus (jo kompleksa problēma) + palīdzēt praktiski (es gan to izlasīju, kad čalim jau 2 gadi bija un baigo grābstīšanos negribēju rīkot, parādīju pašam - ja spēlējas, lai neplēš to ādu uz priekšu un netaisa vēl lielākas krokas, bet tjip atpakaļ. Jo tas esot vajadzīgs - tai ādai visai neturoties, kur vajag, viņa netiek iestiepta un neaug līdzi, attiecīgi - var gadīties beigās operācija dēļ tā vien, pat, ja viss cits ir sakārtojies. Attiecīgi - biežāk jāpanāk, kaut uz mirkli, ka izskatās tā kā tam būtu jābūt).
Kad paskatos bēbīšlaika bildes, tad toč izskatās bezcerīgi, šobrīd tomēr baigais progress.
Jāsaka gan - man par savu, gribētos saprast cēloni. Jo ir acīmredzami, ka viss, kas viņam ir "ne tā kā būtu ideāli" ir ar vienu ievirzi - tūskas, kautkāda iekšēja spazmēšanās, vājas saites. Varbūt kautkā tomēr var aizrakties līdz cēlonim, nevis tikai cīnīties ar izpausmēm.

..mazs brīnums lielajā pasaulē..

_siika_
paldies ņemšu vērā un man jau vairāk gribas uzzināt to cēloni lai zin kā precīzi rīkoties. rīt vēl pie urologa redzēs ko teiks.

greja

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18223938