Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

apslēptais penis

pixyss

_siika_

pixyss
uzraksti, lūdzu, arī šeit - ko teiks rīt urologs.
Kā arī - pie kura plānā iet. Noderēs.

..mazs brīnums lielajā pasaulē..

bijam pie urologa bernu gailezera . dakters loti fors atri visu apskatija un izstastija. izradas mums vienkarsi pati adina vel nav izaugusi tik gara ka vajadzetu jo mums apaligs bebis un lidz ar to vienkarsi vins ieslepies ieksa pagaidam. visa problema bija taja ka adinai galins bija tik saurs ka pats kranins netika ara, vins atri atvilka adinu galins iznaca un vis kartiba. teica lai katru reizi vanna ejot atvelk adinu ,noskalo un atpakal ta ari adina staipisies un higienai labak. Ka akmens novelas no sirds ka nebus jaopere un dusmas par to ka 3 dakteri nevareja neko izdarit tik biede ar sazin kadam diognozem.

greja

Lulubele

Cik vecs tev bērns? Samulsināji mani mazliet ar to ādiņas (priekšādiņas?) atvilkšanu. Visu laiku domāju, ka runa ir par pavisam mazu puisīti...nu max 2 gadus vecu, bet tad sanāk, ka puika paliels jau? Vnk man ir 1g10m jauns puika un viņam tur neko nevar atvilkt un es i nemaz nemēģinu, jo lasīju, ka neko tur nevajagot darīt šādā vecumā. Ar izmēru gan problēmu nav, bet vismaz šobrīd priekšādiņa ir šaura. Pēc pāris gadiem būs jāpaskatās kā tur viss aug, jo, ja gadījumā ir fimoze, tad gribas to laicīgi atrisināt...nu un attiecīgi jautājums-ap kādu vecumu priekšādiņu var brīvi atvilkt? Laikam būs jāpierakstās uz konsultāciju pie ārsta...

mums tikai gadins. es jau ar domaju ka nedriks vismaz lidz 3 gadi tur neko darit un ari nevajag ja nav nepieciesamiba. vienkarsi musu gadijuma adina bija ka salipusi galina un vinu atvelkot vina atnaca vala un attiecigi ari tagad adina labak staipas un lidz ar to mums vienkarsi kadu laiku ir vanna ejot jaatvelk jaizmazga jo gadu ir bijis ciet un nav tirijies tagad ari curajot vinam sap skalosim sarkanumu nost.

greja

Lulubele

Nu skaidrs Paldies, tagad tiešām pierakstīšos pie ārsta.

Puisīšu mammām- kad mans vīrs bija pie urologa, pajautāja arī par dēlu- no gadiem 3 mierīgi var staipīt un trenēt atvilkt ādiņu. Tagad manam brašulim būs 5g, pats mazgājas, visu attiasa, apmazgā, noskalo, ka prieks+redzu, ka viss labi attīstās. Nevajag gaidīt līdz tam solas vecumam un tad sākt stiept

Aktuala tema. Bernam 11 gadi, si problema paradijas pec fimozes operacijas. Kada jums pieredze?

Papildināts 23.01.2014 17:25:

Interneta ari neko nevaru atrast.

Irmgarde

Pie kāda urologa vedāt? Dr. Laizāns uzreiz iesaka operēt padsmitnieku, saka, ka vājas saites.

šo visu palasot es saprotu ka mums ar steigu puisēns jāved pie ārsta..

diez kādas pie Ģīļa ir rindas? Privātklīnikā. Uz VG jau nav ko cerēt ātri tikt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18223938