Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pote pret HPV

mamma@tetis

Sveikas!

Mūsu ārste uzstāj taisīt poti pret papiloma vīrusu mūsu meitai. Viņai ir 12 gadi. Ko Jūs domājat par 'to? Vaisavai meitai irkāds taisījis vai taisītu, ja būtu pietiekams vecums?

Es neesmu pošu noliedzējs,bet zinu,ka to poti meitai netaisīšu. Baigi daudz pretrunīga info.

mīlu sevi

Enna

mamma@tetis
zinu,ka to poti meitai netaisīšu
Es arī nē, neskatoties uz to, ka meitai skolā bija baigā kampaņa un aģitācija (varētu padomāt, ka māsiņai kaut kas tiek no tā, jo vairāk meiteņu vecākus izdodas pārliecināt).

Vakcīna pārāk jauna, daudz pretrunīgas informācijas, bērna pediatre, kurai pašai ir meita šajā vecumā, arī savu bērnu vakcinēt neraujas.

Arī neesmu pošu pretinieks, bet pret šo konkrēto man ir noraidoša/nogaidoša attieksme.

Vienīgā iespēja tikt vaļā no kārdinājuma ir tam ļauties!

Ja man būtu meitas - nē, nē un vēlreiz nē. Pārāk daudz skandālu ap Gardasil. Nepiekrītu padarīt savu meitu par izmēģinājumu trusīti.

Entās lappuses ar video par šīs potes sekām.

♡ Pat ja tu esi gandrīz eņģelis, vienmēr atradīsies kāds, kam neiepatiksies tavu spārnu izliekums..♡

Rocco

Par potēm kā tādām neko neteikšu, bet viens LV mērogā labi zināms ginekologs-onkologs teica, ka savai meitai noteikti šo nepotētu.

Give Peace a Chance

Simba

Meitas daktere ieteica nepotèt.

Nožēlot grēkus nekad nav par vēlu, bet sagrēkot var arī nepaspēt ...

Es savai meitai visu vakcinacijas kursu pret HPV vakcīnu izveicu par saviem līdzekļiem,tapēc mani ļoti izbrīna tie vecāki kuri neizmanto šo iespēju kāda beidzot ir arī Latvijā.Citās ES valstīs šo vakcīnu jau sen apmaksā valsts gan meitenēm ,gan sievietēm.

Tām kuras šaubās iesaku apmeklēt LOC nodaļu kur ārstejas sievietes kurām jau ir dzemdes kakla vēzis,vai aprunāties ar kādu cilveku kura tuvinieks ar šo briesmīgo slimību ir aizgājis mūžībā.

Ticiet man jums vairs nebūs nekādas šaubas,ka HPV vakcīna meitām ir jāpotē.

Jo vairak es iepazīstu cilvēkus,jo vairāk es mīlu dzīvniekus!

Es savai 12-gadniecei šogad nepotēju vis, jo kaut neesmu īsti pošu pretiniece, tomēr neredzu jēgu šobrīd, kad viņai ir pārejas pusaudžu vecums bliezt iekšā poti, par kuras vajadzību neesmu pārliecināta. Pieņemu, ka tuvākajos pāris gados viņai nebūs tādu attiecību, lai tas vīruss viņai būtu bīstams. Un ja pēc pāris gadiem būs pārliecība, ka vajag, tad tak varu iepotēt kaut par savu naudu, miljonu jau nemaksā... ( kaut daži apgalvo, ka tiem, kad tagad tie 12 gadi, pote pienākas bez maksas līdz 18 gadiem, tomēr vismaz mūsu ģimenes ārste to noliedz ) Nāks laiks, nāks padoms

Princa
Ticiet man jums vairs nebūs nekādas šaubas,ka HPV vakcīna meitām ir jāpotē.

Ļoti pašpārliecināti, un galīgi nevietā. Ļoti daudziem cilvēkiem ir pilnīgi pašsaprotams, ka fakts, ka sievietes slimo ar dzemdes kakla vēzi, NAV un nevar būt pierādījums tam, ka:

- vakcīna būtu patiesi efektīva pret dzemdes kakla vēzi,

- ka vakcīna ir pietiekoši droša un ka pēc tās nebūs nevēlamu seku,

- ka pati vakcinācijas ideja būtu jebkādā veidā pamatota.

Izteikumi no sērijas "iesaku apmeklēt LOC nodaļu kur ārstejas sievietes kurām jau ir dzemdes kakla vēzis,vai aprunāties ar kādu cilveku kura tuvinieks ar šo briesmīgo slimību ir aizgājis mūžībā" vienkārši nezinātājiem iedveš paniskas bailes (un vislielākās ir bailes no nāves), un tieši šāda mērķa sasniegšanai šādi izteikumi tiek lietoti - cilvēku emocionālai manipulācijai ar mērķi sasniegt vēlamo efektu, ka cilvēki kā tādi auni labprātīgi paši slāj uz kaušanu (gan vārda tiešā, gan pārnestā nozīmē). Uz cilvēkiem ar zināšanām un spēju patstāvīgi atrast un uztvert informāciju, patstāvīgi domāt, šāda emocionālā ietekmēšana neiedarbojas.

♡ Pat ja tu esi gandrīz eņģelis, vienmēr atradīsies kāds, kam neiepatiksies tavu spārnu izliekums..♡

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18226007