Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

******* Viss par un ap dzīvi JAUNSIŠU CIEMATĀ 2*******

Šveicari

Veram jaunu lapu vaļā.

Varu apsveikt visus ar 51. autobusa maršruta pagarināšunu līdz Ulbrokas vidusskolai.

Vakar sieva ievērtēja vakara reizu, iet līdz skolas "durvīm"

Ja gribiet braukt, tad nestāviet uz šosejas pretīm skolai, tur nepieturēs, tas griežas uz skolas piebraucamā ceļa un tur ir jauna pietura izveidota.


Jaunsišu 26


Apfel

Šveicari
Paldies par jaunu lapu un informāciju. Es tieši domāju, kur tas autobuss apgriežas un kāpēc pie šosejas nekur nav rakstīts, ka te iet 51.maršruts.

Varbūt kādam bērns iet Pienenītes bērnudārzā "Putniņu" grupiņā?

Mūsu princesīte ir sākusi bērnudārza gaitas, bet neiet tik gludi kā gribētos. Varbūt ja ar kādu sadraudzētos, tad vieglāka būtu adaptācija, ja bērns zinātu,ka draugs jau gaida dārziņā.

Apfel

Mana meita Lelde un vel viena meitene Kate no mūsu ciemata iet Putniņu grupā. Pirmā nedēļa aizvadīta. Šodiena bija trakāka, jo loti raudājusi. Citas dienas normālās. Kā sauc Tavu meitiņu? Kādas ir problēmas?


Manu meita Katrīna arī šonedēļ nogāja bērnudārzā 4 dienas līdz pusdienlaikam un piektdien sāka šņaukāties. Tagad ceru,ka līdz pirmdienai pāries. Negribas lielu pauzi taisīt,lai nav jāsāk viss no gala. Tā jau Katrīna daudz raudājusi pa šo nedēļu, pēdējā dienā jau labāk, raudāja tikai,kad tētis aizveda uz dārziņu, pārējo dienu vairs ne.

Tāpēc iedomājos, ja viņa pazītu bērnus ne tikai dārziņā, bet arī ārpus tā, tad varbūt vieglāk būtu pierunāt iet uz bērnudārzu.

Apfel

SantaV - no kuras mājas esat? Mēs rit pa māju, ja labs laiks, caram satikties bērnu laukumā, lai meitenes paspēlējas kopā. Pirmā nedēļa visiem grūta. Atceros Katrīnu no pirmās dienas, kad pati tas stundiņu padzivoju , tad viņa tiešām loti raudāja, bet citas dienas jau mierīgāk. Lelde tieši otrādāk- piektdien visvairāk raudāja. Katrīna vēl nav gulējusi pusdienlaiku?

Mēs esam no mājas augšā kalna galā, kas vēl ceļas. Katrīna vēl nav bērnudārzā gulējusi pusdienlaiku. Lelde jau guļ? Piektdien Kate nebija bērnudārzā,jo sākās iesnas, tagad arī vēljoprojām ir. Mēs arī šodien pa māju, bet nezinu, vai ir labi šodien satikties. Ka tik neaplipina Leldi

Apfel

SantaV - tad varam citu dienu. Kaut gan tagad uz rudeni iesnas bus visur. Lelde 4dien un 5dien palika gulēt. 4dien nogulējusi 1,5 h un modulis raudādama, 5dien tikai 30 min pagulēja.

Apfel - Varbūt varam šovakar iepazīstināt meitenes, ja vēl grupiņā nav sapazinušās. Šodien Katrīna aizgāja uz bērnudārzu un cerams gulēs pusdienlaiku. Pēc tam apsolījām aizbraukt līdz minizoo "Brieži", lai papriecājas par zvēriem. Viņai ļoti patīk Tad varbūt var pēc tam ap 6.30 uz brītiņu laukumiņā satikties. Mans telefons ir 28382975. Pa telefonu būtu vieglāk sarunāt.


riko

Sveiki, kaimiņi, kā tie radiatori jāslēdz, nu, piemēram, tas mēnestiņš sanāk pa nakti, mēs ar vīru nevaram "iebraukt", varbūt kāds var padalīties ar to lietošanas instrukciju, kurš režīms ekonomiskākais?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18226022