Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

******* Viss par un ap dzīvi JAUNSIŠU CIEMATĀ 2*******

Šveicari

riko
Auksti sak palikt??

teoretiski ir jabut pultij kura mes ieregulejam visu nepieciesamo ,laiku kad ieslegties .temperaturu iestadam uz pasiem radiatoriem 5 ciparins ir aptuveni 21-23 C.

un tad uz visiem radiatoriem ir jaiesledz pulkstenitis.tad visi stradas ka vajag.


Sveiki! Mums radiatorien nav nekādas pults, radiatorus nelietojam, bet cik atceros, bija režīmi, ka uztur +6 grādi, tad tāds, kad ieslēdzas tad, kad temperatūra nokrītas zem norādītās (vai tik tas nebija ar mēnestiņu) un tad vienkārši silda konkrēto temperatūru. Pati temperatūra uzgriežama ar roku. Ja kas, man mājās ir instrukcija, varu iedot.

NU ja ja nav pults un nav saslegti visi radiatori kede tad ir jaregulee ar roku ,nakti var uzslegt menestinu ,un pa dienu atkal sauliti.)

Labdien dārgie Latvieši!

Mēs ar vīru un bērniem plānojam padzīvot Sišos! Ir viens jautājums par bērniem, ļoti negribu lai viņi komunicē ar krieviski runājošiem. Varbūt Jūs varat pateikt kāda ir situācija ciematā?

Iepriekš pateicos!


Apfel

Lasma_81
Viss kārtībā. Ir gan krieviski runājoši, gan latviski runājoši. Var izvēlēties, ar ko draudzēties.

Lasma_81
mums abās sētas pusēs krieviski runājošie .

Kurā pusē taisaties ievākties? Un cik lieli ir bēni?

Sveiki visiem, arī mūsu ģimene pirms kāda laiciņa nopietni apsvēra domu dzīvot šajā ciematā, doma mazliet "nobremzējās", bet tomēr.. Ļoti labprāt uzzinātu, kāda ir dzīvošana šajā ciematā no praktiskās puses, kādi ir reālie izdevumi, vai viss apmierina un kāda ir māju patiesā kvalitāte? Kādi ir + un -? ja vien kādam nav slinkums rakstīt, labprāt dzirdētu atsauksmes

Udrisi

''Mēnestiņš'' ir domāts, lai temp. nekristu zem +6 grādiem Nosals pa nakti

Mums arī septembra beigās radiatori bija aktuāla tēma. Netā atradu šito radiatoru instrukciju un izbūros cauri!

Papildināts 12.10.2013 11:59:

Sarmiņa
Mums gan kaimiņi ir tikai vienā pusē - otrā pusē tukšums

Lasma_81
Man gan neliekas svarīgi, kas kaimiņos dzīvo (latvieši vai krievi). Nav jau mazajam jāspēlējas tieši ar kaimiņu bērniem, ciematā ir daudz citu bērnu

Čau, kaimiņi! Mēs atkal pilnībā bez ūdens....jau pierasts Nu jau izskatās, ka jātaisa viss pa jaunu, urbums vienkārši regulāri aiziet ciet. Kaut kad dzirdēju, ka te pirmajām mājām no sākuma bijušas spices, kas ar viņām bija ne tā, ka sāka dziļurbumus taisīt? Spice pastāv kā variants, jo to ir daudz ārtāk uztaisīt un lētāk, protams, arī.


laikam no pirmajiem "iezmiešiem" te neviens nav palicis....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18226022