Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

******* Viss par un ap dzīvi JAUNSIŠU CIEMATĀ 2*******

Šveicari

riko: Kaut kā neredzu, ka kāds no pretējiem kaimiņiem vāktos prom no 20 mājas, kura ir tieši mums pretī!
Šobrīd vācas laukā no nr.20 v/n. Vismaz man tā izskatās no pagalma puses.

riko

Bii jaunkundze
kurā mājiņā Tu, ja drīkst zināt? es 37 viesu namā

riko, 16a.

riko

Bii jaunkundze
hei,tad jāiet, jāskatās ā, tas sanāk, braucot uz kalniņa pusi) iešu iečolēt prieks iepazīties)

riko, nē, mēs aplī pa vidu, tikai no otras puses - iepretim t.s. vietējai Šanhajai (perpendikulāri ielai saceltajām mājām).

riko, nē, mēs aplī pa vidu, tikai no otras puses - iepretim t.s. vietējai Šanhajai (perpendikulāri ielai saceltajām mājām).
pirmo reizi dzirdu, ka mēs vietējā šanhajā dzīvojam... man jau šķita,ka visu ciemu sauc par šanhaju, bet te izrādās, ka ir vietējā

Papildināts 06.10.2014 09:19:

Klau, kāds nav lietas kursā, cik apmēram izmaksā jumtu uzlikt?

magnola: pirmo reizi dzirdu, ka mēs vietējā šanhajā dzīvojam... man jau šķita,ka visu ciemu sauc par šanhaju, bet te izrādās, ka ir vietējā
Kaut kā tā sanāca, ka jūsu mājas, kad tās sāka būvēt pirms 4 gadiem, vietējie "iezemieši" iesauca par Šanhaju.

kāds nav lietas kursā, cik apmēram izmaksā jumtu uzlikt?
Tiem, kuri vienkārši īrē mājas, jumta uzlikšanas maksa tiek iekļauta kopējā ikmēneša rēķinā, un tie esot aptuveni +15Eur standarta īres maksai. Savukārt pārējiem tas "prieks" izmaksā visai sālīti - aptuveni 10 000Eur (agrāk prasīja vismaz uz pusi mazāk).

oho, kas par cenu....

Nez vai ilgstošie dzīvotāji nevar to saņemt klāt pie kredīta....baigi labs jau tāds jumts būtu .....

A šanhaja kapēc, tapēc, ka logi viens otram pretī vai? Man jau atkal šķiet, ka tās mājas kas ar galiem kopā, ka var paklauvēt kaimiņam, lai nāk ciemos vai vēl labāk, izzāģē caurumu un paplašina savu dzīvojamo platību....

Jums šķiet, ka no tā jumta liela jēga???

Siltāks jau ziemā no tā nekļūs, jēga būtu tad ja jumtu kombinētu ar mājas apšūšanu, nu tā kā 13 māja.

Tatjana gan teica, ka līdz Ziemassvētkiem visiem (te laikam domātas īrējamās mājas) salikšot, bet šādā tempā toč nepspēs.

Mums gan vienbrīd sāka tecēt tas pats "nejumts", pabļāvām, atnāca Kaspars ar darvas spaini un problēmu atrisināja.

Man jau šķiet, ka vienīgais bonuss tiem jumtiem ir tas, ka māja vairāk izskatās pēc mājas, nevis sērkociņkastītes. Praktiskais ieguvums varētu būt ļoti sniegotā ziemā, jo tad nav jālien uz jumta un jātīra sniegs.

Papildu ieguvums varētu būt, ja to jumtu uzstellē tādu, ka telpu starp slīpo jumtu un horizontālo var kaut kā izmantot, piem., kā bēniņus. Bet nu nekādas lielās jēgas no bēniņiem, kuros tikai rāpus var pārvietoties, manuprāt, nav.

Tatjana gan teica, ka līdz Ziemassvētkiem visiem (te laikam domātas īrējamās mājas) salikšot, bet šādā tempā toč nepspēs.
Ņemot vērā, ka īres māju īpatsvars ciematā ir tiešām liels, ļoti apšaubu, vai līdz Ziemassvētkiem tās visas tiks pie jumtiem. Īpaši, ja ņem vērā, ka ir rudens, un šim gadalaikam tomēr raksturīgs palielināts mitrums - lietus, salna, sniegs utt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18226022