Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

******* Viss par un ap dzīvi JAUNSIŠU CIEMATĀ 2*******

Šveicari

Es gan redzu tādam jumtam jēgu:

Pirmkārt, esošais ruberoīda jumts nav tik ilgmūižīgs un vienmēr jābaidās, ka kaut kur var sākt tecēt. Slīpais jumts izskatās daudz izturīgāks pret šādu problēmu, arī vairāk piemērotāks ziemā dēļ sniega. Cik tad ilgi vēl kalpos tie ruberīdi, šķiet ka tādam jumtam tikai 5 gadi tiek doti....tad nu spriediet paši. Man pašreizējais risinājums vienmēr licies aizdomīgi nedroš tieši dēļ pēkšņas tecēšanas. Un kāpt un tīrīt to jumtu ziemā arī atturamies, jo viņu nejauši var sabojāt ar lāpstu, cik tur vajag!

Siltums iet uz augšu un vēl viena bufertelpa tomēr varētu palīdzēt to ilgāk saglabāt. Var jau nosiltināt vēl papildus tos bēniņus - noliek kaut vai ar putoplasta plāksnēm. Protams, ka vēl papildus sienas apšūt būtu visideālākais variants, brīžam liekas, ka vējš spraucas mājā iekšā.

Un lai arī jālien pieliecoties, tik un tā tā ir papildus telpa, kur kaut ko noglabāt, jo telpa mantu glabāšanai tiešām pietrūkst, vismaz mums. Es kaut vai puķupodus pa ziemu tur glabātu

Un mājai pavisam cits skats, vairs par konteinerīti nenosauksi.


magnola, vispār jau nekas nav mūžīgs (ruberoīds laiku pa laikam ir jāatjauno). Tuklāt arī parastie slīpie jumti mēdz tecēt.

mūžīgs nav nekas, bet nu nevar salīdzināt ruberoīdu ar tādu jumtu.... mēs, kad nācām te dzīvot, pirmais jautājums bija, vai nevarēs kādreiz jumtu uzcelt.....

Žēl ,ka tik sālīts tas prieks un vispār, solītā lētā dzīve ciematiņā, nemaz tik lēta vairs nav...bet tā jau ir cita tēma.

Nu jumta cena tiešām izklausās par lielu, bet tājau ar tiem jumtiem ir.

Mums viens pazīstams cilvēks, kurš nodarbojas ar jumtu likšanu, izlasijis nopublicēto jaunās bibliotekas tāmi, pie sadaļas jumta izmkasas bija šokā un sarēķināja cik šāds jumts izmaksātu, ja to taisītu no zelta, un ticiet vai nē viņa zelta tāme sanāca krietni vien lētāka, nekā no tā štrunta, kas tur uzklāts. Viņa publicēto gan no interneta ļooti ātri izdzēsa!


Mīlie kaimini!

taa cena ko jus te rakstat ir vienkarsi kosmiska...°

majai kura ir 250m2, jumtu uzlikt izmaksa 5000 euro...a te kartejais savais kantoris japacel augsaaaa...

ja ir iespeja liekat pasi...meklejat meistarus un celat augsa..bet ne ar to ko piedava....tas tak kosmos...it seviski tiem kam ire ir..iznak ka menesi 15euro maksa par jumta iri ari))))smiekligi)))

Vai kāds zin kāda liksta piemeklējusi mūsu kaimiņus? Pirmdienas rītā policijas buss stāvēja Lielsuišu / Jaunsišu krustojumā pie šķerseniskajām mājām un kaut ko formēja:-/!?!

Sarmiņa, ko saka paši kaimiņi? Vispār mūsu galā kaut kad augustā bija līdzīga situācija - pie magnolas kaimiņu mājas stāvēja gan ātrie, gan municipāļi. Nav ne jausmas, kas tur bija noticis.

hmm, magnola neko nav manījusi, vienīgā reize bija pavasarī -pašvaldības policija, kad braukāja un spieda visiem maksāt suņu nodokli

Labdien!

Lūdzu, padalieties ar informāciju. Vēlos īrēt māju Lielsišu 1. Apskatījām, viss apmierina. Vienīgais, kas mazliet nomāc ir neziņa, cik patiesībā būs jāmaksā par elektrību. Izīrētājas pārstāves nosauktie 85€ mēnesī liekas smieklīgi (tik viņa maksājot), tāpēc prātā to pareizināju vismaz ar 2. Mājā gribam uzturēt 22-24 grādu siltumu. Cik Jums sanāk par elektrību maksāt apkures sezonā?


Sveiki, arī mēs esam sadomājuši īrēt māju jūsu ciematā, tikai satrauc daži jautājumi, ja kāds padalītoe ar savu pieredzi būtu ļoti pateicīgi. Kā mājās ir ar mitrumu, jo redzot apollo rakstu par tekošām palodzēm un uzburbušiem laminātiem radās baigās šaubas.Cik izmaksā zemes nodokli, apdrošināšana un elektrība, jo cik saprotu mājas tiek kurinātas ar elektriskajiem radiatoriem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18226022