Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

******* Viss par un ap dzīvi JAUNSIŠU CIEMATĀ 2*******

Šveicari

riko

sveiki, es pareizi sapratu, kakatrai maaajai liks jumtu??skatos, pamazam tiek likti jumti, nez, kā izvēlas, kurai mājai likt kurai vēlāk..

Vai tiešām neviens no patreizējiem iedzīvotājiem nemaksā par elektrību?

Tev CP

Papildināts 25.11.2014 09:01:

☺ FUKSIM ☺

Vai tiešām neviens no patreizējiem iedzīvotājiem nemaksā par elektrību?

Fuksi šis temats ir izrunāts jau nez cik reizes, vajag pašķirstīt un palasīt. Visi jau apnikuši rakstīt. Kurinam te gan ar elektrību, gan ar malku. Mēs kurinam tikai ar malku, ar elektrību ir dārgi.

Sveiki,
Vai Jūsu ciematā ir mammas ar maziem bērniņiem, kuras gribētu iesaistīties tāda kā mamiņu kluba izveidē ar brīvā laika pavadīšanas iespējām ar bērniņiem dienas centrā Līčos?

limango
Es labprāt gribētu piedalīties māmiņu kluba radīšanā. Mazais bērniņš gan būs tikai decembra beigās

SantaV
forši! atsūti lūdzu savu info uz maminuklubslici@gmail.com lai varu informēt par jaunumiem, patreiz viss sākuma stadijā, pamazām vācamies kopā, jau kādas sešas esam

limango
Es arī varētu mēģināt piedalīties! Nosūtīšu Jums arī savus kontaktus!

Ieva

Elektrība ziemas mēnešos var aiziet lidz 1000KW/h.tas no pieredzes.un dievadēļ nenemat to izlidzināto maksajumu.

Sveiki kaimiņi!

Meklēju auklīti 10 mēnešus vecai meitenītei uz pāris stundām dienā dažas dienas nedēļā vēlams dienas laikā līdz 16. Ja kāds grib, dodat ziņu

Tel. 28382975

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18226022