Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

******* Viss par un ap dzīvi JAUNSIŠU CIEMATĀ 2*******

Šveicari

Zefirs

Hei! Skatos, ka dikti sen pēdējais ieraksts. Dikti gribētos zināt, kā tagad ir Jaunsišu ciematā. Cik redzēts, vairākums ir ģimenes ar bērniem. Cik ērti ar skokām un dārziņiem? Kā arī kā ir ar tām koka mājiņām( ne dvīņu). Vizuāli patīk, bet kāda realitāte? Protams, teritorija maziņa, zināms arī zemes sadalījuma koncepts. Priecātos par atsauksmēm, info. Var arī privāti. Paldies!


Zefirs cik saprotu, tad jāskatās katra māja individuāli, vieniem viss pelē, citiem atkal ar to īsti problēmas nav. Lielākais mīnuss ir logi, ziemā veidojas kondensāts un attiecīgi slapjā vieta pelē. Iespējams, ja nomaina logus uz trīskāršo paketi un pieliek vēl kādas ekstras, tad problēma būtu atrisināta, nezinu. Ventilācija ir ok, vismaz mums mājā mitruma līmenis turas ap 35-60% kā jau koka māja, ik pa laikam janokrāso, mājas apakšējie dēļi, iespējams, jāmaina. Kopumā par tādu cenu, kā šeit tirgo mājas, Pierīgā neko labāku neatradīsi. 84 m2 dzīvokļi ir tādā pašā cenā, ja ne vēl dārgāk.

Zefirs

Machette
Paldies! Nosūtīšu Tev ziņu

Zefirs
Jaunsišiem ir sava grupa fb, kā arī Stopiņu novada lapā ir ieraksti.

Klājas viņiem traki. Tās mazās mājiņas ir šausmīgas kvalitātes. Dažas nodega. Visam kronis bija, ka īpašnieks lauza līgumus un lika par milzīgu uzcenojumu tās nopirkt īsā laikā. Bija liela cepšanās, organizēja juristus, bija cilvēki, kas līgumus lauza.

Machette
Tu esi no Jaunsišiem? Kā jums tur beidzās?

Zemi atdalīja divās daļās?

Skola - Ulbrokas vsk, ved skolēnu autobuss, bet laiki nebija īpaši ērti. Dārziņi arī Ulbrokā.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18226022