Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

******* Viss par un ap dzīvi JAUNSIŠU CIEMATĀ 2*******

Šveicari

Apfel

magnola
Mums sākumā bija spice, bet ūdens ļoti netīrs. Likās, ka lietus ūdeni dzeram, pēc analīzēm arī slikts. Tad gan mums nebija tā lielā filtra.

Apfel
ooo, tomēr kāds vēl ir Nu mums jau no tā urbuma ar nekāds labais nenāk- arī brūns, rūsains un ar kārtīgu smilšu devu. Svētdien vispār kā kakao nāca, kamēr vispār izbeidzās Pēc analīzēm slikts- bija vēl kādas nelabas lietas ,izņemot lielo dzelzs sastāvu?

Vai nezini, cik dziļa jums bija tā spice?

pfff....izrādās, ka mums tik tiešām urbums esot beigts (brāķis) un taisīšot spici....tā konstatēja ciemata attīstītāji pēc DIVU!!!! gadu garuma cīņas par ūdeni. Jaunu urbumu viņi netaisīšot.... kā jums tas patīk!?

Apfel

magnola
Es pat neatceros par tām analīzēm. Katrā ziņā, kad bija spice un nebija lielais filtrs, baltās drēbes bija pleķaini dzeltenas. Mums spice it kā bija 9 m. Neko vairāk nezinu, jo nekādu reālu papīru neredzējām, kas un kā.

magnola
Ja drīkst jautāt, tad ko viņi atbild uz jautājumu - kāpēc netaisīs? Ja sačakarētos Jūsu vainas dēļ, tad jā, Jums pašiem jātaisa, bet ja jau brāķis, tad kur loģika?

Kā man savulaik skaidroja mūsu ciemata santehniķi, spicei standarts esot +/-8m. Tā saucamais dziļurbums mūsu ciematā skaitās ~24m. Reāli šis laikam ir kaut kas pa vidu starp dziļurbumu un spici, jo, cik lasīts, normāli dziļurbumi ir ~40m.

Mums nav lielā filtra. Ir ielikts dubultais parastais. Izmantojam ogles filtrus. Filtra bundulī regulāri ir smiltis. Ne gluži saujām, bet ir. Ja var ticēt jau iepriekš piesauktajiem santehniķiem, tas tāpēc, ka šeit ir nestabili gruntsūdeņi. Katrā ziņā - kamēr smiltis pa krānu laukā netek, man tas netraucē. Ūdens kvalitātes ziņā man nopietnu diskomfortu rada paaugstinātais dzelzs līmenis ūdenī, lai gan tas arī svārstās - ir reizes, pa ūdens pa krānu tek dzidrs, ir reizes, kad oranžs. Bez balinātāja gaišo veļu nemazgāju vispār, jo paliek pelēcīgi dzeltena, pleķaina. Duškabīni beržu katru otro dienu, jo viss ir oranžs.

magnola, jums mājai garantija ir jau beigusies? Tas varētu būt vienīgais loģiskais izskaidrojums, kāpēc ciemata attīstītāji negrib pārtaisīt dziļurbumu. Normāli gan tas arī nav. Varbūt ir vērts pakonsultēties ar PTAC?!

magnola
A ,kāds ir blakus kaimiņiem ūdens??

Ja labs ,tad var paņemt no viņu urbuma, vienas brīvdienas var pārrakt to cauruli, melnas plastmasas caurules cena 32 diametra, maksa aptuveni 45 santimi metraa. un udens atkal busss.

Patstāv vēl iespēja ka taja urbumaa ,kas jums ir tek iekšā gruntsūdeņi un tapec viņs nāk tads bruns.

Papildināts 15.10.2013 22:47:

Mūsu ciemataa es domaju spici nevar taisiit ,udens bus tads pats ka no grāvja nemt ) es domaju kadu 15 m dzilu urbumu un buss ok.

Mums iet sekojoši: vakar zvanīju bankai pacēlu jautājumu, ka māju nācu iegādāties ar dziļurbumu (ja to tā var nosaukt, kas ir mums) un ka mainās tādā gadījumā nosacījumi. Notiek ierastais variants, neviens negrib uzņemties, V sūta pie bankas, banka atkal prasa ko V saka. Palika pie tā, ka banka šodien dos atbildi.

Bii jaunkundze
Mums nevis nāk pa saujai smiltis(kas bij ierasta lieta), bet vispār nekas nenāk, izņemot gaisu - sūknis strādā , bet ūdeņa vairāk nav.

Udrisi
Mums vairs pat brūna ūdeņa nav, jo ūdeņa pa urbumu nav vispār! Blakus kaimiņiem arī nav ūdens- mums bija kopīgais urbums. Tagad viņiem V izborēja spici, esam savienojušies ar viņiem uz šo laiku. Nu ūdens caur visiem filtriem tik un tā nāk dzeltenīgs - tiešām kā no grāvja.

MissSantinja
nu vienkāršu spici izborēt ir stipri lētāk un vienkāršāk, nekā taisīt jaunu dziļurbumu, loģiski, ka neviens negrib uzņemties "sponsorēt" jaunu urbumu....

Apfel
Vakar testējām kaimiņa jaunizurbās spices ūdeni- smakas un piegaršas tie visi filtri noņēma, bet krāsa tik un tā palika.

magnola

Jutu jums lidzi,ar spici Ta bus krasa nemainisies,
,bet kads otriem kaiminiem ir udens?varbut ar viniem var padraudzeties?

Udrisi
Nezinu, pagaidām gaidu ko banka izlems, ceru uz saprātīgu lēmumu. Vakar banka ieviesa cerības, jo ieminējos,ka tiek piedāvāts vienkārši spici likt, tad bija atbilde, ka tas nebūšot normāls risinājums...tātad gaidam normālu risinājumu smiltis kādam nevajag?

smilti\u0146as....

Papildināts 16.10.2013 12:43:

otriem kaimiņiem tas urbums laikam baigi no mums tālu prom sanāk, diez vai tur sanāktu "padraudzēties".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18226022