Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

******* Viss par un ap dzīvi JAUNSIŠU CIEMATĀ 2*******

Šveicari

magnola
Jus tad Spici dzinat vai Urbumu taisijat??

Lasiju Stopiņu mājas lapā, ka 12. decembrī 19.30 notiek eglītes iededzināšana Jaunsišos kopā ar rūķiem un briedi. Tā kā pirmo gadu šeit dzīvojam, varbūt kāds var pateikt,kur ciemā tiek dedzināta kopējā eglīte? Vienīgais, kur es iedomājos, ir bērnu laukums. Kā bija pagajušo gadu?

SantaV
Parasti eglīte ir Jaunsišu un Lielsišu krustojumā (Lielsišu 2, ja nemaldos).

Jēēēē...mums beidzot ir atkal H2O!!!!! ....tikai divi mēneši pagāja....hmmm, "ātri gan" Cīņa nebija viegla , bet izcīnīta , teikšu tā, tā ūdens pievades sistēma ir uztaisīta ļoti, nu ļoti nekvalitatīvi, mums, pārvelkot jaunas trubas no jaunā urbuma, atklājās, ka iepriekšēja truba bija vispār caura un visu laiku tecēja zemē ūdens, vot tā lūk, skaisti ne!

Papildināts 16.12.2013 08:09:

Ziemassvētku noskaņojums arī sāk rasties, es pat vakar egli sagādāju

Sveiki kaimini!

Iesakuma novelu Jums visiem Laimigu gadu!

un nu kersos pie lietas...Kaa jau vairakums zin, tad mes dzivojam jaunsisu iela 13...meginam kaut ko darit taa lai pasiem labi, bet ir kads/kadi kam vienmer trauce citu lietas...Pirmaamkartam mes iekopjam savu teritoriju un gribam lai tada ari butu pasi nebraukajam pa citu zalieni,un gribam,li nebrauka ari pa musejo, tapec tika novietoti betona blukisi, kurus nu nekadi nevar nepamanit....bet jau otro reizi kadam vini trauce un par spiti ievel gravi...Vai tiesam viss musu ciemta ir jabetone klat lai nevaretu parvietot...Dusmas ir lielas,jo tas kas tiek izbraukats ir musu darbs un laiks un lidzekli..kapec cilveki ir tadi kuriem vienmer gribas izdarit ko riebigu citam...ir iespeja ka tie var but berni,bet tad Ludzu milie vecaki izrunajiet so lietu ar saviem berniem un iemaciet ari vinus cienit citu lietas...Lai vinus parvietotu ir jabut diezgan lielam spekam...Sobrid ir tiesam loti lielas dusmas,un ja es butu redzejusi kurs kaut ko tadu dara tad nepabaiditos no nepieklajiga pieaugusa cilveka,un ne no erna,bet pateiktu vai izdaritu ta ka vinam nepatiktu..cik var runat un teikt...saja ciemata visiem viss ir vienalga,jo neviens no sejieniesiem nav ieintereseti ilglaicigai dzivosanai...kur nu vel cienit cita lietas...taka milisi sargaties sobrid si ir pirma vestule cali..bet ja kads pieskarsies vel blukisiem,tad nebrinas ka tas blukits kadam bus logos vai uz jumta...un ieverosim atrumu TIESI gar JAUNSISU 13

Udrisi
Oho, kādam gan ir uzņēmība- pat bluķus valstīt.... Jāsūta, lai pakopj vietējās ceļmalas, ja nav kur enerģiju likt, piemētātas līdz vājprātam, riebjas skatīties....

Vakar pa dienu pamanīju,ka pie mūsu mājas kokā ir uzrāpies ruds pūkains kaķis ar baltu kakliņu. Kaķītis šodien vēljoprojām ir kokā, par spīti lielajiem lietiem naktī. Varbūt kāds zina,kam tas kaķis pieder. Iespējams izdzirdot saimnieka balsi, mīlulītis saņems drosmi un norāpsies no tā koka. Vai vismaz saimnieks varēs neuztraukties, kur kaķis palicis. Kad mans kaķītis bija vienu nakti pastaigāties aizgājis, visu nakti nevarēju gulēt. Tāpēc saprotu saimniekus, kas viņu meklē.

Mēs dzīvojam kalnā jaunizceltajā mājā pirms pagriežas uz Sišu ciemu.

Kaķītis izglābts un ir sveiks un vesels pie saviem saimniekiem siltajās mājās. Prieks, ka kaķitis ir zemē no koka.

Skatos, Jaunsišos viss pa vecam Tāda sajūta, ka nekur no Jaunsišiem aizgājis neesmu, jo globāli nekas nav uzlabojies, tieši otrādi - pamazām tuvojas laiks, kad visi sūdi sāk parādīties un izpausties jau vizuālā un sataustāmā veidā Brīnos, kā V. vēl nav nolinčots "pa kluso" aiz kāda stūra

A man Po...

Apfel

Muahaha
Par ko Tu runā? Kur problēma? Es kaut ko nezinu?

Nevajag jau tikai negatīvi. Ikdienā neko negatīvu neredzu, lai linčotu V. Mājas ir s.. , bet par to jau sen viss skaidrs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18226022