Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mazais bizness un pašnodarbinātība

citaada

Par mācībām es tikai sapņoju, jo laikam esmu pārāk izteikta cāļu mamma - nespēju to laiku bērniem atraut Man ļoti patīk rīti un vakari ar viņiem kopā. Ja kādreiz esmu vēlāk kā tajos 19, tad gan pašai grūti, gan jaunākie niķīgi

citaada
Es tagad vienkārši izmantoju NVA kuponus nodarbinātām mammām. Un kursi iekš LU ir tiešām vērtīgi, lai sāktu savu biznesiņu.

Kukurznīte
Irene Adler
no pastāvīgā darba ir vērts iet prom tad, kad "sava lieta" sāk ienest tikpat daudz, cik algotais darbs

Par šo es pati ar tā domāju, bet reāli neliekas, ka ir iespējams kaut kā normāli savienot darbu+bērnus+biznesu, nu ir diennaktī 24h, ne vairāk

ārpus oficiālām izglītības iespējām, ir arī šī - tiešām lieliska iespēja!

Sasha
Es neesmu Rīgā, biju pieteikusies uz NVA kuponu, bet pie mums vienīgie kursi, kuriem savācas grupas, ir valodas vai grāmatvedība, kas man nav aktuāli, jo neviena no šim lietām reālai biznesa uzsākšanai nepalīdzēs. Man ir izglītība ekonomikā, tādas pamatlietas pārzinu

ir valodas vai grāmatvedība
citaada
Nu jā. Mums bija te viskautkas. Un tad nu mārketings un e-tirgvedība bija gaužām ok izvēle.

Sasha
Jā, tie liekas labi varianti

Kāpostgalva

Nu, es arī varu ierakstīies. No darba aizgāju marta vidū, nodibināju savu mikrouzņēmumu, mans bizness ir mana galva, līdz ar to nekādi taustāmi ieguldījumi nekur nav jāveic.es gan neklātienē arī studēju LU. pagaidām esmu vienā personā, bet nupat jau jūtu, ka varbūt jau pat drīzumā būs jāmeklē uz kādiem gabaldarbiem palīgi. pagaidām, godīgi sakot neesmu pat ne sākusi ieguldīt nekādās reklāmās u.t.t. (lai gan mājas lapa būtu jātaisa u.t.t.), ir pāris projekti, ar kuriem strādāju un pagaidām arī nekam citam laika nepietiek. strādāju es daudz, bet iespēju robežās cenšos darbu saskaņot ar citām lietām, līdz ar to nekavējot nekādus bērnu pasākumus, treniņus u.t.t., un, ja kādreiz varu atļauties, paņemot arī kādu slinkumdienu. Esmu laikam sasniegusi tādu brieduma pakāpi, ka mājās varu savākties un strādāt, pat nedzirdot, kas apkārt notiek, ja vajag, pieceļoties 5:00 vai sēžot līdz 11:00.

Armadetta

Sveikas!

Drīkst Jūsu bariņam pievienoties?

Esmu zobārste un veidoju savu privātpraksi.Uzņēmums jau ir vairāk kā gadu, telpas arī,bet pietrūkst līdzekļu,lai visu novestu līdz uzvarošām beigām.

Ļoti ceru.ka decembra sākumā viss būs.

Strādāju paralēli vēl divos darbos pie DD.Slodze liela, braukāšana arī,esmu nogurusi.

Kāpostgalva
Jā, man ir samērā līdzīgi, arī strādāju ar galvu. Reizēm, kad neviens termiņš nespiež uz papēžiem, tomēr ir grūti savākties. Pirmajos gados, kad laika bija pavisam maz, jo bērni daudz slimoja, labāk pratu izmantot katru minūti.

Vai bērni respektē to, ka Tu strādā mājās? Manējie laikam tā īsti nesaprot, ka tas ir darbs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18229168