Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mazais bizness un pašnodarbinātība

citaada

Sveikas !

Man drusku citāds jautajums varbūt kāda var padalīties pieredzē.

Algotu darbu pašlaik nestrādāju un arī nakotnē visdrīzāk nestrādāši jo nevaru to darīt veselības dēļ.Taču man līdz pensijas vajadzīgajam stāžam daži gadi pietrūkst, jo lasu,ka no 2015.gada minimālajam darba stāžam lai saņemtu minimālo vecuma pensiju jābūt 15 gadiem.

Kā man pagarināt darba stāžu ?

Noformēties kā pašnodarbinātajai /kaut man pilnīgi nekādi ienākumi nav/ un maksāt ikmēneša sociālās iemaksas vai arī ir tāda iespēja maksāt sociālās iemaksas 2.pensijas līmenī nēsot darba attiecībās ?

Kā man labāk darīt un vai šāds variants vispār ir iespējams Latvijā ?

Pīrādziņs
Varbūt pajautā likumu sadaļā?

Meitenesss!!! Negribat taisīt slēgto grupu?
Man arī ir ko teikt, bet mazākam ļaužu kopumam...

Kāpostgalva

Kukurznīte
manējie jau palieli - meitai iet 9. gads, puikam - pieci ar pusi. Pa dienu, kamēr viens b/d, otrs skolā - vispār nav problēmu, vakaros īsti arī nē. es vienkārši varu ieslēgt selektīvo kurlumu un neko apkārt nedzirdēt, ja tā gluži vajag.

Kāpostgalva
Manējie jau apmēram tādi paši - 9 un 7, bet skolā ir līdz pusdienlaikam, pēc tam jāpalīdz ar mājas darbiem un vispār daudz uzmanību prasa. Brīvdienas nav manas laimīgās dienas... uznāk jau periodi, kad abi kopā daudz spēlējas, bet ir posmi, kad visu laiku pieprasa uzmanību. Un to brīvlaiku ir tik daudz...

Milgamma
Negribat taisīt slēgto grupu
jā, nebūtu jau slikti, jo šeit sanāk tā samērā abstrakti - negribas īsti atklāt ar ko kurš nodarbojas... pieļauju, ka drīz izsīks sarunas.

SlĒGTĀ GRUPA

Nebrīnieties par īpašnieka niku

Kukurznīte

Paldies ,tā arī darīšu !

Man ir tikai ideja apzeleeta no visiem rakursiem. Jakeras klat realizacijai, pagaidam savietosies ar darbu. Stradas pie sava velakos vakaros. Protams ka baiga nezinja

Sore par garumzimem- sausmigi neerti no tel.rakstiit

runcuks

Pieteicos grupā, vispār mēģinu atrast savu lielo ideju. Ir bijušas idejas, bet neliekas pietiekami unikālas, lai izdzīvotu. Vai arī ideja laba, bet trūkst pieredzes attiecīgajā jomā.

Es arī diezgan līdzīgā situācijā, pēc nedēļas jāatgriežas darbā pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, bet negribas īsti, jo tad redzēšu bērnus 2-3 stundas vakaros un mazliet no rīta, ceļš uz darbu krietni garāks, kā bija pirms bērniem un vēl citi apstākļi, kas neiepriecina. Tomēr bez algota darba šobrīd iztikt nevaru (negribu vīram visu uzkraut), tāpēc plāns ir tāds, ka atgriežos darbā, bet paralēli attīstu savu hobiju. Pirmie soļi jau sperti- piereģistrējos kā pašnodarbinātā, ir sava mājaslapa un no decembra sāksies kārtīgi 2-gadīgi kursi manā jomā.

Pieteikšos slēgtajā grupā!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18229168