Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mazais bizness un pašnodarbinātība

citaada

Armadetta

lauku_stirna
Ej uz sadaļu "grupas" un tur jāmeklē bizness un pašnodarbinātība,tad piesakies un gaidi,kad Tevi apstiprinās,tad to redzēsi,kad ielogosies.

Sveikas. Pieteicos slēgtā grupā.

Esmu māmiņa diviem bērniņiem.

Gribās uzsākt kaut ko savu, strādāt sev. Bet šobrīd nav idejas ko varētu darīt. Man ir pedagoģiskā izglītība.

Kurzemes plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Hipotēku banku 2013.gada 16.oktobrī plkst. 10:00, Saldus pilsētas bibliotēkā (Tūristu iela 3, Saldus) organizē bezmaksas semināru par LR tiesisko normu piemērošanu, uzsākot uzņēmējdarbību ar ES struktūrfondu atbalstu.

Semināra darba kārtība:

1. Saimnieciskās darbības tiesiskās formas (SIA, IK, saimnieciskās darbības veicējs), reģistrācija, Latvijas nodokļu likumdošana. Lektore Inguna Leibus, Dr.oec., LLU Grāmatvedības un finanšu katedras asociētā profesore.
  1. LR nodokļi, to veidi - mikrouzņēmuma nodokļa aprēķināšana, deklarēšanas un maksāšanas kārtība, iedzīvotāju atvieglotā ienākuma nodokļa aprēķināšana, fiksētais ienākuma nodoklis, patentmaksa. Lektore Inguna Leibus, Dr.oec., LLU Grāmatvedības un finanšu katedras asociētā profesore.
  1. Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī attīstībai Hipotēku bankā ar ES struktūrfondu atbalstu. Lektore Zaiga Jaunzeme, Hipotēku bankas Liepājas filiāles ESF Kredītprojektu vadītāja.

Semināros aicināti piedalīties esošie un topošie uzņēmēji, kas plāno tuvākā vai tālākā nākotnē uzsāk uzņēmējdarbību, kā arī ikviens interesents.

Dalību seminārā lūgums pieteikt līdz 2013. gada 15. oktobrim pulksten 16:00 šeit: http://www.kurzemesregions.lv/seminars , vai rakstot uz e-pastu: marita.melvere@kurzemesregions.lv, norādot vārdu, uzvārdu, tālruni vai e-pastu.

Tiem, kuri vēlas saņemt izdales materiālus - prezentācijas, pieteikšanās obligāta.

Šādi semināri novembrī tiks organizēti arī Liepāja (8.novembrī) un Kuldīgā (22.novembrī).

Dalību seminārā lūgums pieteikt līdz 2013. gada 15. oktobrim pulksten 16:00 šeit:
Man jau liekas, ka šis ir nokavēts...

Sasha
Domāju, ka uz semināru var doties arī bez pieteikšanās. Vienīgais trūkums varētu būt tas, ka nebūs sagatavoti izdales materiāli. Bet domāju, ka tie parasti ir sagatavoti ar rezervi. Inguna Leibus ir ļoti laba lektore.

meklējot info netā, atradu jūsu tēmu! kaut kā pa šiem gadiem nekad nav būts atbalsta grupu tēmās..

tātad, strādāju algotu darbu, bet ir vēlme sākt kaut ko bīdīt pašai. Idejas ir.. i lielākas, i mazākas. Tām lielajām pamaz zināšanu un prasmes, varētu sākt ar tām mazajām..

piesakos, ja pieņemsiet!

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится

Sveikiņi!

Cāli lasu jau sen, ir savulaik bijusi piereģistrēšanās. Tad tas viss "apnika", biju piekususi no visiem šiem sociālajiem tīkliem, forumiem. Sekoja šķiršanās un visādas citas lietas, kas dzīvi sagrieza kājām gaisā. Lasot šo tēmu, nolēmu atkal piereģistrēties

Tagad ir jauna ģimene, maziņam jau drīz gadiņš, vecākā skolniece arī jau iejutusies jaunā skolā.

Pašnodarbinātā esmu jau ilgu laiku, tad tas viss paputēja (sakarā ar šķiršanos), tagad atkal jau šiverēju ar domām, idejām un darbiņiem kā pašnodarbinātā. Vienīgi tas viss tik lēni un nestabili, ka brīžiem raudāt gribas.

Gribētos arī kādu tikšanās reizi sarīkot mums kopā, tā teikt, sapulcēsimies pie tases tējas vai kafijas, vai citādi, un klātienē varētu iepazīties, sadraudzēties, un kas to lai zin, varbūt arī kopīgi sadarboties

Papildināts 21.11.2013 15:55:

Armadetta
Meklēju, meklēju grupu "Bizness un pašnodarbinātība" un neatradu. Tad gāju cauri visiem grupu sarakstiem un atradu - "Mazais bizness un pašnodarbinātība"

Pieteicos

Sveikas, meitenes!

Arī es esmu jau daudzus gadus pašnodarbinātā. Pēdējo 5 gadu laikā ne tikai ar 2 dēliem biju BKA, bet papildus vēl izauklēju 2 "bērnus" - interneta projektus www.gaisalaternas.lv un www.aksel.lv. Taču dzīve ir sagrozījusies tā, ka ar visu netieku galā un sakarā ar konkrētu laika trūkumu un vēlmi un iespēju atgriezties vairāk pie savas profesionālās darbības citā nozarē, esmu gatava šos projektus nodot/pārdot kāda citā gādīgās rokās. Gadījumā ja kādai meitenei ir vēlme un ideja darboties attiecīgi ar svētkiem vai maziem bērniem saistītā biznesā, droši rakstiet CP. Atsūtīšu sīkāku info, no savas puses apņemos dalīties ar maximāli daudz know-how.

Varbūt mans uzsāktais ceļš kādu no Jums noved pie sava sapņa īstenošanas !

Lai visām darbīga, idejām un arī citiem materialjiem labumiem bagāta dzīve!

Ja kas, 2008. gadā no tieši šādas domu biedru grupas Cālī ir izveidojusies Biedrība Tīne http://www.tine.lv/ kurā apvienojušās sievietes, kuras nodarbojas, vēlas nodarboties, sapņo u.t.t. pr savu biznesu. Reizi mēnesī tiek rīkotas ļoti interesantas lekcijas, uz kurām aicināta ir ikviena sieviete, kurai tuvas ir Tīnes idejas. Tas tā, tīri info un iedvesmai, varbūt kādai noder

hmm..Jūs mani izmetāt? Biju apstiprināta, bet vairs netieku iekšā.

krix1
Runāties arī vajag

Ja esi gatava par sevi pastāstīt, nāc atkal

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18229168