Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mazais bizness un pašnodarbinātība

citaada

eklērs

Es tāda ne ļoti daudz runātāja, bet labprāt jums pievienotots

Es taču iepazīšanās sadaļā visu par sevi pastāstīju!

Līdz šim nebija laika vairāk runāties, bet es labošos!

Es arī pieteicos slēgtajā grupiņā. Man arī jau sen ir idejas uzsākt savu lietu. Domāju, ka tuvojas brīdis, kad jāsāk pamazām kaut kas darīt. Ceru, ka apstiprināsiet.

pecina

Apstiprināju,

krix1
Nu tad gaidām!

Sveiki!

Ceru, ka mani pieņemsiet. Es - vecumā nedaudz zem 30, viens bērns (šobrīd esmu bērna kopšanas atvaļinājumā), juriste. Par esošo darbu iemesla žēloties nebūtu nekāda, tomēr sirdī vēlos darīt pavisam ko citu - būt gan pati noteicēja par savu laiku, gan arī pilnībā mainīt savu darbošanās sfēru. Idejas ir visādas, tomēr pagaidām tālāk par "domāšanu" tikusi neesmu.

Sveiki.

Arī es pieteicos grupai, ceru, ka apstiprināsiet. Man 30, šobrīd esmu vēl bērnu kopšanas atvaļinājumā. Darbiņš ir (biroja administratore), bet nu jūtu, ka vairs īsti negribas pie tā atgriezties. Esmu atradusi lietu, kas pašai patīk un arī neslikti sanāk - lēnām gribu iet uz to, ka jāsāk strādāt pašai sev, nevis strādāt priekš citiem.

Sveikas, beidzot galvā sen briedusī doma par sava uzņēmuma atklāšanu ir nobriedusi tik tālu, ka, šķiet, jau gribas teikt - tūlīt, RĪT!

Šobrīd esmu pašnodarbināta persona un vēlos paralēli šim darbam uzsākt vēl ko ar to pašu sfēru saistītu.
Ļoti gribētu parunāties ar kādu, kura vada savu uzņēmumu mazumtirdzniecības jomā vai to ir nesen uzsākusi. Labprāt parunātos privāti par dažādām tēmām un interesējošajiem jautājumiem.

Piemēram:
* Uzņēmējdarbības formas izvēle
* Uzņēmējdarbības uzsākšana, uzņēmuma dibināšana
* Būt uzņēmuma vadītājai, paralēli vēl strādājot citā darbā. Nodokļi
* Uzņēmējdarbības veids - mazumtirdzniecība, preces ne tikai no ES, bet arī 3.pasaules valstīm (par šo daudz jautājumu radušies)
* Grāmatvedības, papīru jautājumi
* u.c., protams.

Pieteicos arī slēgtajā grupā.
Ļoti ceru,ka kāda atsauksies.. ceru uz personīgo pieredzi un kādu pļāpiņu.

Piesakos ari grupina

Es arī gribētu pievienoties, .

Es gan cālī esmu slinka rakstītāja, tomēr tēmas, kuras mani interesē, apskatu.

Esmu pašnodarbināta jau no 2009.gada, mani darbības virzieni - mājas apsaimniekošana, dokumentu arhivēšana un grāmatvedība

Darbojos majdzivnieku sfera, izgatavoju un tirgoju noderigas lietas suņiem un kaķiem kuras ir praktiskas un iederas mūsdienīgos mājokļos. Dažāda dizaina un izmēra Barošanas statīvi, gultas, rotaļlietas u.c Ja tas kādu ieinteresēja un ir vēlme šajā jomā līdzdarboties un sadarboties atrakstiet uz e-pastu info@milulim.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18229168